Kalnu slēpošana

Kalnu slēpošana ir ziemas sporta (slēpošanas) veids, kurā sacensības notiek vairākās disciplīnās. Kalnu slēpošanā sportisti slēpo pa kalna nogāzi, distances laikā apslēpojot trasē izvietotos šķēršļus. Siguldas novadā kalnu slēpošana ir bijis nozīmīgs sporta veids, sākot no pagājušā gadsimta vidus. Novads var lepoties ar daudziem augstus sportiskos sasniegumus guvušiem kalnu slēpotājiem: Jāni Ciagunu, Ivaru Ciagunu, Leldi Gasūnu, Evelīnu Gasūnu u.c.

Siguldas Sporta skolas Kalnu slēpošanas nodaļas nodarbības notiek sniega periodā Siguldas pilsētas trasē, bezsniega apstākļos kalnu slēpotāji trenējas Siguldas Sporta centrā, Fischer slēpošanas centrā, Lorupes gravā, Siguldas pilsētas vidusskolas sporta zālē un angārā.

Siguldas Sporta skolas Kalnu slēpošanas nodaļas treneri:

Sandra Meldere, tālr. 29125024

Madara Meldere, tālr. 26641005