Sporta skola
Piektdiena, 20 Aprīlis 2018 12:19

Ukrainas pilsētā Mikolajivā notika plašs starptautisks turnīrs, kas bija veltīts viena no labākajiem ukraiņu trenera Sergeja Kosenčuka piemiņai. Sacensībās startēja 180 dalībnieku no Azerbaidžānas, Latvijas, Moldāvijas un Ukrainas.

Sudraba medaļu vecuma grupā U14 vienspēlēs meitenēm izcīnīja Anna Kupča, finālā grūtā cīņā ar 0-2 (15-21, 21-23) piekāpjoties mājiniecei Sofijai Lavrovai. Spēcīgajā konkurencē mūsu spēlētājiem pie vairāk medaļām tā arī neizdevās tikt, bet līdz ceturtdaļfināliem aizkļuva un dalītas piektās vietas izcīnīja pāri Madara Mackēviča, Anete Priedniece dubultspēlēs vecuma grupā U12, Diāna Aleksejeva, Arta Priedniece un Amanda Sofija Grosberga, Marta Brengule U16 un Paula Mackēviča, Arīna Babre U14 dubultspēlēs, Alens Zandovskis, Marta Brengule un Dāvis Strazdiņš, Anna Kupča jauktajās dubultspēlēs attiecīgi vecuma grupās U16 un U14. Citam mūsu U16 meiteņu dubultspēļu pārim Annija Rulle-Titava, Anna Kupča nācās samierināties ar dalītu devīto vietu. Jāuzteic arī Sandija Suhānova sniegums, kurš, būdams badmintonā tikai otro mēnesi, parādīja labu spēli un izcīnīja savas pirmās uzvaras starptautiskās sacensībās.

Šajā turnīrā jaunie Siguldas badmintonisti guva labu sacensību pieredzi, jo Ukraina ir viena no vadošajām valstīm Eiropas badmintonā, iepazinās ar Ukrainas dzīvi, apskatīja vienu no skaistākajām Ukrainas pilsētām Odesu un Mikolajivu.

Siguldas skolas dominē Latvijas skolu spartakiādē dambretē

U17 puiši noslēguši cīņas LBL3 un gatavojas Jaunatnes līgas finālam

Ģimeņu sporta diena Siguldas Sporta skolā

U17 basketbolisti uzvar turnīrā Prāgā

Ceturtdien notiks Siguldas novada skolu atklātās sacensības vieglatlētikas trīscīņā

Sestdien Siguldā SK „Pantera” kauss kalnu slēpošanā

Siguldas Sporta skolas audzēknei augsti sasniegumi Latvijas čempionātā dambretē

Siguldas Sporta skolas audzēkņu panākumi FIS Latvijas čempionāta 3.posmā distanču slēpošanā

Siguldas Sporta skolas audzēkņiem veiksmīgi starti Latvijas čempionātā un Baltijas kausā Somijā

Pilns medaļu komplektu Siguldas Sporta skolas/ Biedrība Pantera audzēkņi pabeidz Baltijas kausu kalnu slēpošanā Somijā

Elza Saļņikova un Pēteris Prancāns atnes godalgas Siguldas Sporta skolai un biedrībai Pantera Baltijas kausā slalomā

Baltijas kausā Somijā milzu slaloma disciplīnā Siguldas Sporta skolai, biedrības “Pantera” audzēkņiem divas godalgas

Siguldas Sporta skolas un biedrības”Pantera”audzēkņi ar panākumiem sākuši Baltijas kausu kalnu slēpošanā Somijā

Siguldas Sporta skolas treniņu grafiks 12.03.-18.03.2018.

Divas siguldiešu komandas labāko trijniekā Latvijas Skolēnu sporta spēlēs 100 lauciņu dambretē

Siguldieši izcīna piecas medaļas Latvijas čempionātā distanču slēpošanā

Vieglatlētikas ziemas sacensību sezonu noslēdzot

Siguldas jaunajiem badmintonistiem divas devītās vietas Eiropas čempionātā