Badmintons
Otrdiena, 08 Maijs 2018 16:19

Starptautiskais Yonex Siguldas novada atklātais čempionāts badmintonā jauniešiem nedēļas nogalē Siguldas Sporta centrā bija pulcējis vairāk nekā 120 dalībniekus no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Ukrainas, Polijas un Baltkrievijas. Sacensībās četrās vecuma grupās un 17 spēļu kategorijās tukšā nepalika arī mājinieki siguldieši.

Vienīgo panākumu vienspēlēs U-11 grupā meitenēm guva siguldiete Madara Mackēviča, kura finālā ar 15:21, 21:18, 21:12 pārspēja Madaru Gauri no Rīgas. Ceturto vietu šajā turnīrā ieņēma vēl viena Siguldas jaunā badmintoniste Laura Petrovska. Vēl Siguldas meitenēm Leilai Annai Siliņai, Anetei Priedniecei, Letīcijai Ļeonovai, Madarai Pavlovai un Līvai Rudzītei šajā grupā attiecīgi piektā, sestā, septītā, devītā un daesmitā pozīcija. Vienīgais Siguldas pārstāvis šajā vecuma zēniem Daniels Kubliņš ierindojās astotajā vietā.

Divas zelta medaļas izcīnīja Marta Brengule vecuma grupā U-15. Meiteņu dubultspēlēs viņa kopā ar Amandu Sofiju Grosbergu finālā sīvā cīņā uzvarēja Miu Kasku un Martu Emeli Telleri no Tartu 21:19, 22:20 (trešajā vietā bija siguldietes Anna Kupča un Annija Rulle-Titava). Savukārt "mikstā" pārī ar Alenu Zandovski izšķirošajā mačā ar 21:19, 21:17 pārspēja novadnieci Anniju Rulli-Titavu un lietuvieti Rapolasu Grigaļūnu. Spēlē par trešo vietu A.S. Grosberga un jelgavnieks Pauls Eliass Rozenvalds uzvarēja Siguldas badmintona kluba/Siguldas Sporta skolas pārstāvjus Annu Kupču un Dāvi Strazdiņu. Vienspēļu turnīrā igauniete Mia Kaska atstāja aiz sevis trīs Siguldas badmintonistes – Anniju Rulli-Titavu, Annu Kupču un Martu Brenguli. Ar ceturtajām vietām nācās samierināties Alenam Zandovskim U-15 vienspēļu turnīrā, kā arī Madarai Mackēvičai un Anetei Priedniecei (U-13) un Dāvim Strazdiņam un Alenam Zandovskim (U-15), Ričardam Līdakam kopā ar poli Kamilu Markusu (U-13) dubultspēlēs.

Ceturto uzvaru Latvijas badmintonistiem vecākajā U-19 grupā nodrošināja siguldiete Liāna Lenceviča un Una Berga no Valmieras, kuras finālā ar 21:15, 21:17 pieveica Katlinu Krūsu un Ramonu Uprusu no Igaunijas. Trešajā vietā Amanda Azarova kopā ar igaunieti Karolīnu Inselbergu. L.Lencēvičai vēl divas sudraba godalgas vienspēlēs jaunietēm un kopā ar lietuvieti Laurinasu Borusasu jauktajās dubultspēlēs.

Sacensību organizatori un dalībnieki izsaka pateicību Siguldas novada pašvaldībai par atbalstu tradicionālā turnīra sarīkošanā.

Informāciju sagatavoja Ainārs Gureckis.

Šajā nedēļas nogalē Siguldā notiks starptautiskas badmintona sacensības jauniešiem

Ar Siguldas badmintonistu triumfu noslēdzies Latvijas čempionāts badmintonā jauniešiem vecuma grupā U15

Noslēgusies Latvijas Apvienotās Badmintona līgas sezona

Annai Kupčai sudrabs Ukrainā

Siguldas jaunajiem badmintonistiem divas devītās vietas Eiropas čempionātā

Niks Podosinoviks - Latvijas absolūtais čempions badmintonā

Siguldā tiks noskaidroti Latvijas čempioni badmintonā

Pasniegtas Badmintona Gada balvas

15.Siguldas novada un Siguldas badmintona kluba atklātais čempionāts badmintonā

Siguldiešu panākumi Latvijas junioru čempionātā badmintonā

Siguldiešiem trešā vieta turnīrā Polijā

Badmintonistiem medaļas Talsos

Startējusi kārtējā LABL sezona

Siguldas badmintonistiem četras medaļas Latvijas jaunatnes olimpiādē

Sacenšas badmintona spēles iesācēji

Siguldieši dominē Latvijas jauniešu čempionātā badmintonā

Noslēgušās VIII Latvijas Apvienotās badmintona līgas šīs sezonas sacensības

Siguldiešu starti Eiropas junioru čempionātā badmintonā

Sveicam Siguldas badmintona klubu 20 gadu jubilejā!

Aptauja

Kurš aktīvās atpūtas veids Tev patīk vislabāk?

Notikumu kalendārs

July 2018
M T W T F S S
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5