Badmintons
Otrdiena, 05 Decembris 2017 12:52

Par Latvijas 2017.gada absolūto čempionu badmintonā junioriem kļuvis Siguldas badmintona kluba/Siguldas Sporta skolas spēlētājs Ardis Daniels Bedrītis, kurš Siguldā notikušajā čempionātā izcīnīja zelta medaļas visās trijās kategorijās – vienspēlēs, vīriešu dubultspēlēs, jauktajās dubultspēlēs. Vienspēlēs viņš ar 2-0 (21-19, 23-21) finālspēlē pieveica savu kluba biedru Patriku Krūzi. Apvienojoties pārī, viņi kļuva par čempioniem arī dubultspēlēs, kur bronzas medaļas izcīnīja siguldietis Alens Zandovskis un Pauls Eliass Rozenvalds. Jauktajās dubultspēlēs čempiona titulu Ardim palīdzēja iegūt Liāna Lenceviča. Liānai vēl čempiones tituls dubultspēlēs kopā ar valmierieti Unu Bergu un sudraba godalga vienspēlēs juniorēm. Dubultspēlēs Amanda Azarova kopā ar rīdzinieci Diānu Stogniju izcīnīja sudraba medaļas, trešajā vietā atstājot Siguldas Sporta skolas audzēknes Diānu Aleksejevu un Artu Priednieci.