Basketbols
Trešdiena, 08 Novembris 2017 14:46

7.novembrī piekto spēli Latvijas Basketbola līgas 3.divīzijas čempionātā aizvadīja Siguldas Sporta skolas puišu komanda. Līdzšinējā bilance - 1 uzvara, divi zaudējumi. Otrdien pretinieki bija Dārznieks/Cēsu SS komanda. Krietni vecāka un pieredzējušāka, ar turnīra bilanci 3-1. Jāsaka, ka, ja siguldieši būtu parādījuši augstāku metienu precizitāti, varējām sagaidīt arī uzvaru šajā spēlē. Bet ar 36% precīzu metienu bija par maz, pretinieks pretī lika 42%. Gala rezultāts 62:83 (17-32, 17-11, 11-17, 17-23).

Spēles sākums veiksmīgs cēsniekiem, Ģirts Logins parādīja lielisku precizitāti no 3-punktu līnijas, ātri iemetos trīs tālmetienus un izvirzot savu komandu vadībā. Siguldieši aizsardzībā nespēja izsekot pretinieka bumbas kustībai, bieži atstājot kādu brīvam metienam. Tas arī redzams pirmās ceturtdaļas rezultātā. Otrajā ceturtdaļā Sigulda spēja realizēt ciešāku segšanu, spēle izlīdzinājās, un, noslēdzot pirmo puslaiku, -9.  Otrais puslaiks ritēja līdzīgā cīņā. Tuvāk gan par -8 Siguldai tikt neizdevās. Bet, ja savus metienus būtu realizējis Daniels Iļjins, kuram šoreiz tikai 1 precīzs tālmetiens no 10 izmestajiem, vēl nevar zināt, kurš būtu uzvarējis. Par sniegumu šajā spēlē jāuzteic Roberts Bērze (17 punkti), Kristers Puķītis (9 atlekušās bumbas), Mareks Veics, Aigars Jonass. Daniels Iļjins brīžam labi tika galā ar sava pretspēlētāja segšanu un apspēlēšanu uzbrukumā.

Nākamā spēle Siguldai 14.novembrī izbraukumā pret Rūjienas komandu. Mājās savējos redzēsim atkal 21.novembrī, kad būs jācīnās ar Valmiera Glass/ViA 2.