Basketbols
Pirmdiena, 22 Janvāris 2018 10:59

Siguldas U12 grupas puiši šajās brīvdienās aizvadīja 4. Kārtas 1. Posmu. 4 spēlēs izcīnītas 3 uzvaras un piedzīvots 1 zaudējums.
Sestdienas pirmā spēlē pret Cēsīm. Iepriekšējā tikšanās reizē Kandavā savstarpējā cīņā tehniskāki un spēcīgāki izrādījās cēsinieki. Arī šoreiz ar izteiksmīgu cīņu pie groziem Cēsis uzvarēja 57:37. Otrā spēle pret Kandavu jau enerģiskāka un pārliecinošāka siguldiešu izpildījumā - uzvara 42:12. Svētdienas rītā spēkojāmies ar Jelgavu. Ar pārliecinošiem garāmgājieniem un daudz metieniem rezultatīva uzvara 61:29. Otrajā spēlē pret Saldus komandu enerģijas vairs tik daudz nebija, bet, puišiem kārtīgi pacīnoties laukumā, Sigulda svinēja uzvaru ar 37:25. Komandu šajā posmā vadīja treneris Mareks Veics.

U12 meitenes iepriekšējā sabraukumā izcīnīja iespēju spēlēt spēcīgākā grupā par 11.-15 vietu. Šajās brīvdienās no 20.-21. janvārim izbaudījām Daugavpils atmosfēru un basketbolu Latgalē. Sestdien pirmā spēle pret Līvāniem. Iesākām ļoti nepārliecinoši, daudz kļūdu un neprecīzu metienu - rezultātā zaudējums 4:37. Otrā spēle pret Juglu 2. Šoreiz 3 ceturtdaļas cīnījāmies līdzīgi, bet ceturtajā pretinieces izrādījās veiklākas, un zaudējums 11:17. Nakšņojām vietējā sporta bāzē "Dzintariņš", tā kā pēcpusdienā bija daudz brīva laika devāmies uz Daugavpils izklaides centru "Ditton nams". Tur jauki pavadījām laiku, spēlējot boulingu un iestiprinoties ar tex mex picērijas piedāvātajiem ēdieniem.
Otrajā rītā pirmā spēkošanās ar Smilteni. Pretinieki pārliecinoši jau no pirmās ceturtdaļas - zaudējums 40:9. Dienas pēdėjā spēle pret mājniecēm - Daugavpili. Meitenes atlētiskas, ar labu dribla tehniku atstāja mūs bezspēcīgas pirmajā puslaikā. Otrajā siguldietes sasparojās un sadeva arī pretī. Rezultātā 10:34. Sabraukuma rezultatīvākā spēlētāja - Sindija Gabrāne.
Tagad spēlēšanā garāka pauze. Nākamais sabraukums U12 paredzēts tikai februāra beigās.

Trenere Lelde Bērziņa

Basketbola tiesneša prakse MT-7 grupas audzēkņiem

Puišu un meiteņu U-12 komandas veiksmīgi aizvada 3.kārtas pirmā posma spēles

Puišu U-13 komanda uzvar savā apakšgrupā

5.janvārī Siguldai pirmā 2.apļa spēle LBL 3 čempionātā

Sigulda zaudē Cēsu komandai LBL3

Siguldiešiem pirmā uzvara Latvijas Basketbola līgas 3.divīzijas čempionātā

Helmuts Rodke: "I LOVE THIS GAME!"

Siguldieši trešie basketbola turnīrā Polijā

Piektdien pirmā LBL3 spēle

Siguldiešiem sudraba medaļas Allažu kausa izcīņas turnīrā

Nedēļas nogalē Siguldas Sporta skolas kausa izcīņa basketbolā

Siguldas Sporta skolas audzēkņi tiekas ar Kristapu Porziņģi

Roberts Bērze piedalījās Kristapa Porziņģa rīkotajā nometnē

Siguldai vēl nebijis sasniegums VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgā!

U16 puišiem zaudējums Valmierai

U16 puiši uzvar Juglu