U-15 puišiem zaudējums Krāslavā

Vērtēt šo objektu
(0 balsis)
Mājupbraucot izbraucām caur Daugavpili. Turpmākajā ceļā neiztika bez starpgadījumiem - pie Pļaviņām apstājās un vairs tālāk nekustēja autobuss. Paldies Inesei Miltiņai un Ināram Labrencim par jauno basketbolistu nogādāšanu mājās! Mājupbraucot izbraucām caur Daugavpili. Turpmākajā ceļā neiztika bez starpgadījumiem - pie Pļaviņām apstājās un vairs tālāk nekustēja autobuss. Paldies Inesei Miltiņai un Ināram Labrencim par jauno basketbolistu nogādāšanu mājās!

18.februārī Sporta skolas U-15 puišu komanda aizvadīja kārtējo spēli VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas 2.divīzijas A zonas čempionātā. Šoreiz puiši devās tālā izbraukumā uz Krāslavu, lai mērotos spēkiem ar spēcīgo Raita Timmas trenēto komandu. Čempionāta pirmajā aplī siguldieši pret krāslaviešiem cieta graujošu zaudējumu 57:112. Šoreiz spēle jau bija līdzīgāka, pretinieki izšķirošu pārsvaru ieguva tikai trešajā ceturtdaļā. Pēdējā ceturtdaļā Siguldai divi pamatsastāva spēlētāji sasniedza piezīmju normu, līdz ar to rezultāta starpība atkal pieauga. Spēlei noslēdzoties - 84:54 Krāslavas labā. Siguldas komandā Kristaps Feldmanis guva 29 punktus, Edvards Petrovskis 11.

Lasīt 2250 reizes Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 21 Februāris 2017 08:40