Otrdiena, 21 Februāris 2017 08:41

U-16 puišiem zaudējums Ogrei

Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

20.februārī Siguldas Sporta skolas U-16 puišu komanda savā zālē aizvadīja kārtējo spēli VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas 1.divīzijas čempionātā, uzņemot Ogres komandu. Līdz šai spēlei siguldieši čempionātā bija zaudējuši 3, bet uzvarējuši 10 spēles, savukārt Ogrei - 8 uzvaras un 7 zaudējumi. Siguldai šoreiz sāpīgs zaudējums 63:78.

Siguldas komandā šajā spēlē nepiedalījās viens no līderiem Ričards Fedečko, kurš iepriekšējā spēlē Rīgā sastiepa potīti. Sastāvā nebija arī Raivo Zvaigzne. Tas nozīmēja to, ka rezervistu soliņš Siguldai bija tik īss, ka jau pirms spēles bija bažas par pozitīvu iznākumu.

Spēles pirmā ceturtdaļa pagāja ar Siguldas komandas pārsvaru, rezultatīvi nospēlēja Toms Aizupietis. Nepatīkami bija tas, ka komandas līderis Roberts Bērze ļoti ātri sakrāja personiskās piezīmes, ceturto saņemot jau otrās ceturtdaļas beigās. Trešo ceturtdaļu komanda spēlēja bez Roberta, Ogrei uzreiz bija krietni vieglāk gūt punktus groza tuvumā. Lēnām Ogre sakrāja ap 10 punktu pārsvaru, kas tā arī noturējās līdz spēles beigām. Roberts piekto piezīmi saņēma jau ceturtās ceturtdaļas sākumā, neilgi pēc tam ar piezīmju normu malā nogāja arī Artūrs Bērze, Līdz ar to maiņu iespēju Siguldai vairs nebija. Jāsaka, ka tiesneši vairākās epizodēs pieņēma nekonsekventus lēmumus - vienā gadījumā nosvilpa Siguldai par sliktu, bet līdzīgā - svilpe pret Ogri klusēja. Žēl, ka tik svarīgas spēles ietekmē tiesnešu apzināti vai neapzināti pieņemtie lēmumi.