Pirmdiena, 03 Aprīlis 2017 11:59

U16 puišiem zaudējums Valmierai

Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Svētdien, 2.aprīlī, Siguldas Sporta skolas U16 puišu komanda aizvadīja pēdējo mājas spēli šī gada VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas pamatturnīrā, piedzīvojot zaudējumu pret viesiem no Valmieras ar rezultātu 78:94.
Spēle iesākās ļoti dinamiski, ātri un ar augstu tempu. Sekoja kļūda pēc kļūdas abu komandu izpildījumā, taču nevienai komandai neizdevās atrauties punktos no pretinieka. Valmierieši sekmīgāk spēlēja groza tuvumā, kamēr mūsu puiši precīzāki bija no tālās distances. Pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar 2 punktu pārsvaru viesiem – 19:17. Otrajā ceturtdaļā uzbrukums dominēja pār aizsardzību. Pirmajā puslaikā siguldiešu rindās jāuzteic Daniels Iļjins, kurš viens pats sameta 19 punktus. Pēc pirmā puslaika 42:44 viesu labā.

Trešā ceturtdaļa iesākās līdzīgi un ritēja tikpat rezultatīvi kā otrā ceturtdaļa, taču valmieriešu vairākas veiksmīgas izspēles un ātrie uzbrukumi pārsvaru palielināja līdz +10 viesiem, taču ceturtdaļas beigās precīzu tālmetienu līdz ar beigu sirēnu realizēja mūsu Roberts Bērze. Viesi spēles pēdējo nogriezni iesāka ar +7, taču tad sekoja 11 punktu izrāviens viesiem – 69:87. Valmieriešu pārsvars pieauga pat līdz +20, taču mūsu puiši centās sasmelt izlieto ūdeni, taču izdevās pietuvoties tikai līdz -16. Līdz ar to izredzes uz uzvaru šajā spēlē bija zudušas – 78:94.
Teicamu spēli siguldiešu rindās aizvadīja Daniels Iļjins ar 23 punktiem (5/10 3pt) un 6 pārķertām bumbām. Teicams sniegums arī Robertam Bērzem, kurš savāca iespaidīgu double-double – 19 punkti un 14 atlēkušās bumbas, kā arī Rūdolfs Malcenieks – 17 punkti.
Jāpiebilst, ka valmieriešiem palīgā bija devies U16 izlases līderis Ojārs Bērziņš, kurš bija liels faktors Valmieras uzvarai (32 punkti, 11 atlēkušās bumbas, 7 rezultatīvas piespēles un 5 pārķertas bumbas).
Šajā spēlē kopumā spēlēja 5 Latvijas U16 izlases spēlētāji – Daniels Iļjins un Roberts Bērze no Siguldas, Ojārs Bērziņš, Jānis Kāposts un Daniels Gersons no Valmieras.
Atmosfēra spēlē bija lieliska, pateicoties plašajam siguldiešu fanu pulkam, kuri spēja uzkurināt spēlētājus grūtos brīžos. Paldies par lielisko un skaļo atbalstu! Veiksmi puišiem atlikušajās sezonas spēlēs un novēlu izcīnīt zelta medaļas finālā, kas risināsies Ogrē no 28.-30. aprīlim!