Dambrete
Pirmdiena, 23 Februāris 2015 08:49

Siguldas Sporta skolas dambretisti kļūs par Latvijas čempioniem komandu sacensībās

Vērtēt šo objektu
(0 balsis)
Siguldas Sporta skolas U-13 vecuma grupas komanda, kas izcīnīja čempionu titulu, kopā ar treneri Edgaru Ratnieku Siguldas Sporta skolas U-13 vecuma grupas komanda, kas izcīnīja čempionu titulu, kopā ar treneri Edgaru Ratnieku

Sestdien, 21.februārī, Valmierā risinājās Latvijas komandu čempionāts 64 lauciņu dambretē U-10 un U-13 vecuma grupā. Siguldas Sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja divas komandas U-13 vecuma grupā (kopā 17 komandas) un 3 komandas U-10 vecuma grupā (kopā 27 komandas).

Kārtējo reizi siguldieši apliecināja savu meistarību 64 lauciņu dambretē. Sporta skolas 1.komanda U-13 vecuma grupā pārliecinoši izcīnīja zelta medaļas. Komandā spēlēja Līva Oliņa, Vilnis Lembergs, Renards Helfrehts un Rainers Renārs Broks. Otra Siguldas komanda, kura startēja šajā vecuma grupā, izcīnīja 10.vietu.

U-10 vecuma grupā siguldiešu pirmajai komandai 4.vieta. Tajā spēlēja Kristīne Urtāne, Ņikita Morozovs, Eduards Nikāzis, Rinalds Gustavs Garkalns. Abas pārējās Siguldas komandas izcīnīja 10. un 11. vietu, kas arī ir ļoti labs rezultāts.