Siguldieši uzvar Latvijas komandu čempionātā 100 lauciņu dambretē U-13 grupā

Vērtēt šo objektu
(0 balsis)
Siguldas dambretisti Liepupē Siguldas dambretisti Liepupē

4.aprīlī Liepupē risinājās Latvijas komandu čempionāts 100 lauciņu dambretē U-10 un U-13 vecuma grupām. Vecākajā grupā startēja 9 komandas (komandā 3 puiši un 1 meitene), jaunākajā - 13 komandas. Siguldas Sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja pa divām komandām katrā vecuma grupā.

U-13 grupā veiksmīgi startēja Siguldas Sporta skolas I komanda, kas pat novājinātā sastāvā, jo nespēlēja meiteņu līdere Līva Oliņa, spēja izcīnīt 1.vietu. Komandas sastāvs - Renards Helfrehts, Vilnis Lembergs, Rainers Renārs Broks, Kristīne Urtāne. 2.vieta ierindojās Dobeles novada sporta skola, 3.vietā - BJC Bolderāja. Siguldas Sporta skolas otra komanda šajā vecuma grupā - "Gālieši" - ierindojās 8.vietā.

U-10 vecuma grupā Siguldas Sporta skolas I komandai nedaudz pietrūka līdz godalgoto trijniekam - 4.vieta. Komandā spēlēja Roberts Žanis Bete, Ņikita Morozovs, Rinalds Gustavs Garkalns, Keita Eglīte. 1.vietu šajā vecuma grupā izcīnīja Dambretes klubs "SIMTS", 2.vietu - Valmieras JC "Vinda", 3.vietu - Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola. Siguldas Sporta skolas II komanda ierindojās 11.vietā.