Distanču slēpošana
Trešdiena, 21 Marts 2018 12:46

17.-18.martā Madonā, Smecersilā norisinājās FIS Latvijas čempionāta 3.posms distanču slēpošanā. Sacensībās piedalījās 18 treneru Raivja Zīmeļa un Kaspara Kārkliņa audzēkņi.

Izcili veiksmīgs starts jaunajiem distanču slēpotājiem – Bruno Bilānam, Dāvim Kalniņam, Kristapam Paio, viņi deviņu komandu konkurencē izcīnīja 1. vietu stafetē 3 x 2 km (brīvajā stilā). Viņi ir Kaspara Kārkliņa audzēkņi. Vēl godalgotās vietas izcīnīja – 2.vieta Kristīnei Brunerei 7,5 km slēpojumā, 3.vieta stafetē 3 x 3 km jaunietēm Amandai Miltiņai, Sindijai Turauskai un Kristīnei Brunerei, Viesturam Veitam 21 km slēpojumā. Pavisam nedaudz pietrūka Bruno Bilānam un Dāvim Kalniņam 2,5 km klasiskā soļa distancē, attiecīgi ierindojās 4. un 5.vietās, Sindija Turauska ieguva 4. vietu 7,5 km distancē, 6. vietu ieguva Rainers Paeglis un 7. vietu - Sandijs Suhanovs 9 km distancē.

Liels paldies treneriem un vecākiem par ieguldīto darbu!

Otrdiena, 06 Marts 2018 10:44

3., 4.martā Vietalvā risinājās Latvijas čempionāta distanču slēpošanā 2.posms. Pirmajā dienā dalībnieki veica sprinta distanci klasiskajā stilā, otrajā dienā - garāka distance brīvajā stilā. Siguldas Sporta skolas treneru Raivja Zīmeļa un Kaspara Kārkliņa audzēkņi šajā posmā izcīnīja piecas medaļas.

Bronzas godalga 1,3 km sprintā V16 vecuma grupā Sandijam Suhānovam. 4.vieta šajā grupā Raineram Paeglim. Arī Sindijai Turauskai 4.vieta S16 grupā. V12 grupā 500m sprinta distance atzīstamu rezultātu uzrādīja Bru no Bilāns, izcīnot 7.vietu.

15 km brīvā stila slēpojumā V20 vecuma grupā 2.vieta Kristapam Kārkliņam, 3.vieta Viesturam Veitam. V16 grupas dalībnieki veica 10 km distance. Rainers Paeglis ierindojās 5.vietā, Sandijs Suhānovs 7.vietā. S16 grupā meitenes slēpoja 5 km brīvajā stilā. Nepārspēta palika Kristīne Brunere, viņai zelta medaļa, 5.vietā šajā grupā Sindija Turauska. Iepriecināja trenera Kaspara Kārkliņa audzēkņu starts V12 grupā. 3 km distance bronzas godalgu izcīnīja Bruno Bilāns, Dāvis Kalniņš ieņēma augsto 6.vietu.

Noslēdzošais Latvijas čempionāta posms risināsies 17., 18.martā Madonā.

Pirmdiena, 05 Februāris 2018 09:08

Sestdien distanču slēpošanas sacensībās Rīgā - Moller's slēpošanas seriāla "Latvijas ziema 2018" 1.posmā - piedalījās četri Siguldas Sporta skolas audzēkņi. V16 grupā piecu dalībnieku konkurencē 2.vietu izcīnīja Kristaps Kārkliņš, 3.vietu Jēkabs Vītols, 4.vietu Oskars Veits. V15 grupā Rainers Paeglis izcīnīja 2.vietu.