Vieglatlētika
Ceturtdiena, 16 Marts 2017 10:25

10.martā Limbažos noslēdzās ziemas sezona jaunākajiem vieglatlētiem

Vērtēt šo objektu
(0 balsis)
Martins uz pjedestāla augstākā pakāpiena Martins uz pjedestāla augstākā pakāpiena

U12 vecuma grupas (2006.-2007.dz.g.) sasniegtie rezultāti

JĀNIS STŪRĪTIS – 1.vieta 600m /2:06,7/, 6.vieta 60m /9,4s/, 11.vieta tāllēkšanā /3,46m/
MĀRTIŅŠ BIĶERNIEKS – 4.vieta 600m /2:16,4/, 200m 36,7s, tāllēkšanā 3,15m
EDUARDS NIKĀZIS – 8.vieta tāllēkšanā /3,58m/, 11./12.vieta 60m /9,6s/, 15.vieta 200m /36,0s/
RODRIGO ŠVARCKOPFS – 5.vieta 60m/b /12,3s/, 7.vieta 600m /2:20,9/, 13.vieta 200m /35,8s/
NAURIS KĻAVIŅŠ – 9.vieta augstlēkšanā /1,00m/, 14.vieta 200m /36,0s/ un 60m 9,9s
RALFS DADZĪTIS – 16.vieta 200m /36,1s/ un 10,2s 60m

DĀRTA NEIMANE – 2.vieta 60m/b /10,9s/, 4.vieta tāllēkšanā /3,77m/
KETA KEITA ZELTIŅA – 2.vieta 600m /2:13,4/, 5.vieta tāllēkšanā /3,70m/, 7.vieta 200m /34,7s/
NIKOLA BUNDE – 3.vieta 60m/b /11,7s/, 6.vieta tāllēkšanā /3,66m/, 10.vieta 60m /9,9s/
ESTERE ŪZULIŅA – divas 5.vietas 60m un 200m, rezultāti attiecīgi 9,5s un 34,5s
LELDE KRONTĀLE – 7.vieta 2kg lodes grūšanā /5,91m/, 200m 41,1s
SONORA ZAKSA – 4./5.vieta augstlēkšanā /1,10m/, 14.vieta tāllēkšanā /3,32m/, 200m 38,3s
ADELE BALANASA – 7.vieta 600m /2:24,5/, 200m 39,4s
GRIETA LUCĀNE – 18.vieta 200m un atkārtots personīgais rekords 60m
SOFIJA PUCIELLO – personīgie rekordi 60m un 200m /10,5s un 39,3s/

4x150m stafetē 2.vieta ar rezultātu 1:42,1 Siguldas Sporta skolas I komandai, kurā startēja E.NIKĀZIS, J.STŪRĪTISM, E., D.NEIMANE, bet 0,4sekundes aiz goda pjedestāla 4.vietā ar rezultātu 1:44,5 Siguldas SS II komanda ar R.ŠVARCKOPFU, M.BIĶERNIEKU, N.BUNDI, K.K.ZELTIŅU.

U10 vecuma grupas (2008.-2009.dz.g.) sasniegtie rezultāti:
OSKARS ŠVARCKOPFS – 3.vieta 400m /1:21,3/, 3.vieta tāllēkšanā /3,22m/, 5.vieta 150m /26,9s/
ERNESTS LEŠINSKIS – 6.vieta 400m /1:28,6/, 8.vieta tāllēkšanā /3,09m/, 12./13.vieta 60m /10,3s/
MARIJA ĀBOLA - 12.vieta 60m /10,2s/, 15.vieta 150m /28,5s/ un tāllēkšanā 2,73m
ELĪZA AUZIŅA - tāllēkšanā 2,63m

4x75m stafeti 55,3 sekundēs veica O.ŠVARCKOPFS, E.LEŠINSKIS kopā ar M.ĀBOLU un E.AUZIŅU, izcīnot 7.vietu.

Sacensībās startēja arī treneres Solveigas Ziediņas audzēkņi: KĀRLIS JAUNDŽEIKARS, TEODORS GULBIS, RIHARDS ČAKARS, PAULA LEIMANE, KĀRLIS DORIŅŠ, MARTINS STŪRĪTIS, EDVARDS BRIVNA, KRIŠJĀNIS ROZE, RŪDOLFS ACTIŅŠ.

-Vieglatlētikas trenere Gunta Blūmiņa-

Lasīt 2645 reizes Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 16 Marts 2017 10:37

Aptauja

Kurš aktīvās atpūtas veids Tev patīk vislabāk?

Notikumu kalendārs

June 2018
M T W T F S S
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1