Otrdiena, 02 Maijs 2017 08:58

Vieglatlēti sezonu uzsāk Bauskā

Vērtēt šo objektu
(0 balsis)
Artūrs Šķesters uzvarēja U16 grupā 100m sprintā Artūrs Šķesters uzvarēja U16 grupā 100m sprintā

Sezonas atklāšanas sacensībās 28.aprīlī mājīgajā Bauskas stadionā startēja 21 Siguldas Sporta skolas vieglatlēts.

U16 grupa (2002.-2003.dz.g.)

Zēniem par uzvarētāju 100m sprintā kļuva ARTŪRS ŠĶESTERS, priekšskrējienā labojot savu personīgo rekordu no 12,46s uz 12,39 sekundēm, bet finālā uzrādītais laiks 12,40s. NILS CIGLIS pirmoreiz spēkus testēja garākajā no sprintiem – 400m, kur ar rezultātu 1:03,21 ierindojās 5.vietā. MĀRTIŅŠ AUZIŅŠ un EMĪLS KRAVALIS ļoti labi aizvadīja 1500m skrējienu, kur attiecīgi izcīnīta 4.vieta un 5.vieta (5:08,37 un 5:10,10). Stafetes skrējienā 4x100m mūsu zēniem 4.vieta.

Meitenēm ELZA LEŠINSKA 400m izcīnīja bronzas godalgu (rez.1:06,93), bet augstlēkšanā pārvarēja 1,45m augstumā novietoto latiņu, līdz ar to nopelnīta sudraba medaļa. 800m distancē abas Siguldas SS pārstāves sasniedza savus līdz šim ātrākos rezultātus – PAULA LUCĀNE izcīnīja 2.vietu (2:40,87), pirmo reizi uz goda pjedestāla kāpjot individuālajā disciplīnā, bet LĪNA GAILE 800m skrējienā 3.vietā (2:44,21). ELIZABETEI STANKEVIČAI šķēpa mešanā bronzas medaļa, bet 100m barjerskrējienā 4.vieta. ELĪNA BALANDINA tāllēkšanā veica 4,42m tālu lēcienu, izcīnot 4.vietu, bet 100m 5.vietā. Meitenēm 4x100m stafetē Elīnai, Elzai, Paulai un Elizabetei sudraba godalgas.

U14 grupa (2004.-2005.dz.g.)

Vienu no augstvērtīgākajiem rezultātiem, atbilstoši savai vecuma grupai, sacensībās uzrādīja ARTIS PODZIŅŠ, 300m finišējot pēc 44,55 sekundēm un izcīnot pārliecinošu uzvaru. Artis arī sasniedza lielisku rezultātu bumbiņas mešanā – 49,20m, kas deva 4.vietu. KRIŠJĀNIS SALENIEKS 300m sprinta distanci veica 48,52 sekundēs un izcīnīja 3.vietu. Skaistu uzvaras skrējienu 800m distancē veica MATĪSS FILIPPOVS, kur tikai finiša taisnes pēdējos 60m Matīss spēja apsteigt savu sīvāko konkurentu par 1sekundi un finišēt ar teicamu rezultātu 2:33,50. EMĪLS BANGEVICS augstlēkšanā 2.vietā, pārvarot 1,35m. EDUARDS LOČS 800m ierindojās 5.vietā ar jaunu personīgo rekordu 2:53,57. HARALDS LATKOVSKIS 100m finālskrējienā finišēja 6.vietā. RALFS INBERGS bumbiņas mešanā veica 39,55m tālu metienu, kas nodrošināja 8.vietu. 4x100m stafetē Krišjānis, Emīls, Eduards un Artis izcīnīja sudraba medaļas.

Meitenēm 300m sprintā dubultuzvara Siguldas vieglatlētēm – ar lielisku personīgo rekordu triumfēja MARTA BALANASA (rez.45,91s), bet otrajā vietā DĀRTA AUZIŅA (rez.46,95s). Šoreiz sprinta distances nomainot pret vidējām distancēm, ļoti veiksmīgi 800m skrējienu aizvadīja PATRĪCIJA ŪDRE, kur ar rezultātu 2:49,24 izcīnīta zelta medaļa. Patrīcijai arī teicams bumbiņas raidījums 42,05m tālumā deva 2.vietu un sudraba medaļu. GERDA VISOCKA bumbiņu aizmeta 36,79m tālumā un izcīnīja augsto 4.vietu. MARTA KLINSONE startēja 80m/b, kur ar rezultātu 15,80s izcīnīta 2.vieta, vēl Martai arī 4.vieta 100m finālskrējienā. Pārliecinošu uzvaru 4x100m stafetes skrējienā svinēja Marta K., Marta B, Patrīcija un Dārta.

Apsveicam sportistus ar panākumiem un novēlam mērķtiecīgi gatavoties nozīmīgākajām vasaras sacensībām!