Vieglatlētika
Piektdiena, 12 Maijs 2017 08:15

Tradicionālās vieglatlētikas sacensības "Siguldas Pavasaris 2017" aizvadītas

Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

9.maijā, spītējot aukstumam un dažbrīd arī sniegam, Siguldas Pilsētas stadionā notika tradicionālās vieglatlētikas sacensības „Siguldas Pavasaris 2017”, šogad pulcējot 209 dalībniekus no Valmieras, Smiltenes, Cēsīm, Rīgas, Lielvārdes, Suntažiem un Siguldas.
Foto apskatāmi:
1) https://failiem.lv/u/hwjysmd9?k=82fd3f1f
2) https://failiem.lv/u/u72gmkk7
Tālāk „īsumā” :) uzskaitīti treneres Guntas Blūmiņas audzēkņu veiksmīgākie rezultāti:

U14 vecuma grupā (2004.-2005.dz.g.)
Meitenēm:
DĀRTA AUZIŅA – trīs sudraba medaļas (60m/b, 200m/b, tāllēkšana)
MARTA BALANASA – 1.vieta 600m, 3.vieta 300m, 4.vieta 60m
MARTA KLINSONE – zelts 200m/b, sudrabs 300m, 6.vieta 60m
PATRĪCIJA ŪDRE – 2.vieta 600m, 2.vieta bumbiņas mešanā
JETE LAIVA – divas bronzas medaļas (60m/b un 200m/b)
RŪTA MEISTERE – uzvara bumbiņas mešanā, 7.vieta 60m, 8.vieta tāllēkšanā
GERDA VISOCKA – 4.vieta bumbiņas mešanā

Zēniem:
ARTIS PODZIŅŠ – uzvarētājs gan 300m sprintā, gan bumbiņas mešanā, 4.vieta 60m
MATĪSS FILIPPOVS – 1.vieta 1000m
KRIŠJĀNIS SALENIEKS – 2.vieta 300m
GUSTAVS AUZIŅŠ – 2.vieta 1000m
JĀNIS KRAVALIS – 3.vieta 1000m, 5.vieta tāllēkšanā
EMĪLS BANGEVICS – 3.vieta 60m/b, 3.vieta 200m/b, 4.vieta bumbiņas mešanā
RENĀRS JUMIĶIS – 2.vieta 60m/b
EDUARDS LOČS – 3.vieta bumbiņas mešanā
HARALDS LATKOVSKIS – 3.vieta 300m

8x125m stafetē 1.vietā A.Podziņš, M.Filippovs, E.Bangevics, J.Kravalis, D.Auziņa, M.Balanasa, M.Klinsone, P.Ūdre, bet 2.vietā Siguldas SS II komanda, kurā startēja K.Salenieks, H.Latkovskis, E.Ločs, G.Auziņš, J.Laiva, R.Meistere, G.Visocka, K.Urtāne (trenere Solveiga Ziediņa).

U12 vecuma grupā (2006.-2007.dz.g.)
Meitenēm:
DĀRTA NEIMANE – 1.vieta 60m/b, 1.vieta 200m/b, 6.vieta tāllēkšanā
KETA KEITA ZELTIŅA – 1.vieta 600m, 7.vieta 300m
ADELE BALANASA – 2.vieta 600m
NIKOLA BUNDE – 2.vieta 200m/b, 4.vieta 60m/b
ESTERE ŪZULIŅA – 4.vieta 200m/b, 5.vieta 60m/b, 6.vieta 60m
SINTIJA NEŽBORTE – 4.vieta bumbiņas mešanā

Zēniem:
JĀNIS STŪRĪTIS – 1.vieta 1000m, 2.vieta tāllēkšanā, 6.vieta 60m
KLĀVS EGLĪTIS – 1.vieta 200m/b, 2.vieta 60m/b
EDUARDS NIKĀZIS – 6.vieta bumbiņas mešanā, 7.vieta tāllēkšanā
NAURIS KĻAVIŅŠ – 4.vieta bumbiņas mešanā
ŅIKITA MOROZOVS – 6.vieta 300m

8x125m stafetē 2.vietā J.Stūrītis, M.Biķernieks, R.Švarckopfs, E.Nikāzis, D.Neimane, K.K.Zeltiņa, E.Ūzuliņa, N.Bunde. Tūliņ aiz goda pjedestāla 4.vietā Siguldas SS II komanda – N.Kļaviņš, K.Eglītis, Ņ.Morozovs, Raiens Gornavs, A.Balanasa, Sofija Puciello, Sonora Zaksa un Keita Nikolajeva.

U10 vecuma grupā (2008.dz.g.un jaunāki)
Zēniem:
OSKARS ŠVARCKOPFS – 1.vieta 600m, 1.vieta tāllēkšanā, 2.vieta 60m/b
ERNESTS LEŠINSKIS – 1.vieta 60m/b, 4.vieta gan 300m, gan tāllēkšanā
AKSELS VEĢERIS (trenere Lelde Bērziņa) – 2.vieta bumbiņas mešanā, 4.vieta 600m
DINS PECHOLCS (trenere Lelde Bērziņa) – 3.vieta bumbiņas mešanā, 4.vieta 60m

Meitenēm:
MARIJA ĀBOLA (Siguldas Pilsētas vsk.) – 1.vieta 60m/b, 2.vieta 60m, 6.vieta tāllēkšanā
ELĪZA AUZIŅA (Siguldas Pilsētas vsk.) – 2.vieta 60m/b, 3.vieta 60m
KECIJA VĪKSNE (2010.dz.g.!) – 3.vieta 60m/b, 5.vieta 600m

8x125m stafetē uzvarētāju godā O.Švarckopfs, E.Lešinskis, A.Veģeris, D.Pecholcs, M.Ābola, E.Auziņa, Sāra Rācene un Heidija Ciagune (trenere Ieva Meldere).

PALDIES sacensību organizatorisko jautājumu risināšanā un izpildē Karīnai Putniņai! PALDIES sacensību tiesnešiem un palīgiem Ilzei Ratniecei, Ainai Ziediņai, Inai Belinskai, kā arī visiem Siguldas Sporta skolas vieglatlētikas audzēkņiem, kuri šajā dienā palīdzēja ar apzinīgu un prasmīgu tiesnešu darba veikšanu, lai sacensības noritētu pozitīvā gaisotnē!
Sveicam mūsu vieglatlētus un viņu vecākus ar veiksmīgi aizvadītajām sacensībām!

-Vieglatlētikas trenere Gunta Blūmiņa-

Lasīt 2280 reizes Pēdējo reizi rediģēts Piektdiena, 12 Maijs 2017 10:56

Aptauja

Kurš aktīvās atpūtas veids Tev patīk vislabāk?

Notikumu kalendārs

June 2018
M T W T F S S
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1