Trešdiena, 18 Oktobris 2017 12:04

No šī gada septembra līdz 2019.gada decembrim Siguldas Sporta centrs piedāvās bezmaksas ārpusstundu peldētapmācības nodarbības Siguldas novada izglītības iestāžu pamatskolas audzēkņiem no 2. līdz 12. klasei. Nodarbību mērķis ir motivēt skolēnus aktīvām ārpusklases nodarbībām, kā arī uzlabot bērnu peldētprasmes. Nodarbības tiek organizētas pateicoties Eiropas Sociālā fonda projektam Nr.9.2.4.2/16/I/018 ,,Esi vesels Siguldas novadā” un Siguldas novada pašvaldībai.

Šīs bezmaksas nodarbības varēs apmeklēt ikviens audzēknis, kuram attiecīgajā mēnesī nebūs ieplānota peldēšanas nodarbība skolas ietvaros. Katrs skolēns drīkstēs pieteikties un apmeklēt ne vairāk kā trīs nodarbības mācību gada laikā. Apmeklējot šīs nodarbības, skolēni nodrošinās sev iespēju uzlabot atzīmi sporta stundā. Nodarbības notiks trīs reizes nedēļā – pirmdienās, otrdienās un ceturtdienās, plkst.16.00 un nodarbību ilgums būs 60 minūtes. Maksimālais dalībnieku skaits nodarbībā būs līdz astoņiem audzēkņiem, tāpēc, lai visiem interesentiem būtu iespēja izmantot šo piedāvājumu, lūgums pieteikties nodarbībām savlaicīgi Siguldas Sporta centrā, zvanot pa tālruni 25448860 vai 67973111.

Noskaidroti labākie D grupas vecuma telpu futbolisti Siguldas novadā

Notiks ceturtā veselīga uztura un fizisko aktivitāšu nometne bērniem Siguldas novadā

3. s klases sportiskais rudens

Siguldas novada izglītības iestāžu audzēkņiem starts Siguldas pusmaratonā bez makasa bērnu skrējienā, 5 km un 10 km distancē