Trešdiena, 06 Decembris 2017 16:13

Otrdien, 5. decembrī Siguldas Sporta skolā notika Siguldas novada skolu sacensības D grupā basketbolā (2006.-2008. g.dz.). Piedalījās četras komandas – Siguldas 1.pamatskola, Siguldas pilsētas vidusskola, Allažu pamatskola, Laurenču sākumskola.

Interesantas cīņas, objektīva tiesneša uzraudzībā noritēja visa turnīra garumā. Sekretariāta pienākumus palīdzēja veikt arī Siguldas 1.pamataskolas audzēknis Reinis Aizupietis. Emocijas virmoja gan laukumā, gan tribīnēs. Pārliecinoši pirmo vietu izcīnīja Siguldas 1.pamatskolas komanda.

1.vieta Siguldas 1.pamatskola. Komandas sastāvs – Reinis Aizupietis, Kurts Biša, Rodrigo Auziņš, Valts Šūmanis, Silvestrs Kalniņš, Roberts Nekrašs, Jānis Stūrītis. Skolotāja Diāna Meirāne.

2. vieta Siguldas pilsētas vidusskola. Sastāvs – Klāvs Priede, Kristers Širins, Renārs Mitrofanovs, Pauls Petrovskis, Aleksandrs Majorovs, Klāvs Elvis Eglītis, Gustavs Bungše, Niks Cēsnieks, Daniels Rene Leiguts. Skolotāja Dace Andrejeva.

3. vieta Laurenču sākumskola. Sastāvs – Dāvis Dūka, Ralfs Reiters, Kārlis Lielmanis, Rihards Krauze, Aksels Veģeris, Kristers Vikmanis, Jānis Pauls Zvaigznīte. Skolotājs Ivo Alksnis.

4. vieta Allažu pamatskola. Sastāvs – Kārlis Krists Grundmanis, Roberts Vītols, Eduards Visockis, Ralfs Dravnieks, Toms Sīmansons, Andris Aizsilnieks. Skolotāja Dzintra Ērmane.

Nākošās skolu sacensības notiks 6.decembrī, kad savas prasmes un iemaņas saviem vecākiem demonstrēs Siguldas pilsētas vidusskolas s klašu skolēni.

Siguldas novada skolu sacensības telpu futbolā A un B grupām noslēdzies

Siguldas novada skolu 2.klašu sporta pasākums “Lāčplēša stafetes 2017”

Siguldas novada skolu sacensības telpu futbolā C grupa

Izsludina pieteikšanos konkursam “Gada sporta skolotājs 2017”