Skolu sports
Piektdiena, 11 Augusts 2017 14:52

Noslēgusies otrā Siguldas Sporta skolas atbalsta biedrības organizētā veselīga uztura un fizisko aktivitāšu nometne Siguldas pilsētas vidusskolā

Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Piektdien,11.augustā, noslēgusies otrā nedēļa Siguldas Sporta skolas atbalsta biedrības organizētajai veselīga uztura un fizisko aktivitāšu dienas nometnei bērniem Siguldas pilsētas vidusskolā, kura tiek finansēta no Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/018 „Esi vesels Siguldas novadā!” līdzekļiem.

Šīs nedēļas ietvaros nometnes dalībnieki tika iepazīstināti ar ekstrēmo sporta veidu – velo triālu. Bērniem tika rādīti paraugdemonstrējumi, kurus veica Jānis Lācis.

Tika labāk iepazīta Siguldas apkārtne, dodoties pārgājienos uz Pētera alu, Raganu katlu, Velnalu. Tika iepazītas taciņas, kas ved gar Gauju, Vējupīti un cauri Gaujas nacionālajam parkam.

Pēdējā nometnes dienā dalībnieki devās ekskursijā uz Rāmkalniem, kur varēja uzzināt un redzēt kā tiek ražoti veselīgie saldumi. Skolēni nogaršoja Rāmkalnu saldumus, kā arī devās aizrautīgajā nobraucienā ar rodeļiem.

Nometnes noslēgumā dalībniekiem tika izdalīti diplomi, medaļas, kā arī kopīgi notiesāts kliņģeris.

Paldies visiem, kas piedalījās šīs nometnes realizācijā.

Šī ir otrā no četrām nometnēm, ko Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/018 „Esi vesels Siguldas novadā!” ietvaros realizē Siguldas Sporta skolas atbalsta biedrība. Augusta beigās, no 21. līdz 31.augustam notiks nometne „Iepazīsti sportu! Ūdens”, kurā viena no tēmām būs peldētapmācība. Ar šo pašu ievirzi notiks arī ceturtā nometne no 23. līdz 27.oktobrim „Iepazīsti sportu! Ūdens II”. Dalība visās minētajās nometnēs bērniem ir bez maksas, katru dienu tiek nodrošinātas siltas pusdienas.

Informāciju sagatavoja Inga Eglīte

Lasīt 599 reizes