Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpiniet pārlūkošanu vietnē vai noklikšķinot uz pogas Piekrītu, lai apstiprinātu sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkdatnes.

Piekrītu Plašāku informāciju par sīkdatnēm varat atrast šeit

Yonex X Latvijas Apvienotās badmintona līgas priekšpēdējā piektā posma sacensībās nedēļas nogalē Siguldā mājiniekiem izdevās izcīnīt divas uzvaras – abas dāmu konkurencē. Laukuma saimniekiem sīvu konkurenci izrādīja Rīgas badmintonisti un viesi no Lietuvas.
Vienspēļu turnīra finālā tikās divas Siguldas badmintona kluba pārstāves – Monika Radovska pārliecinoši ar 21:9, 21:14 pieveica Jekaterinu Romanovu. Spēlē par trešo vietu siguldiete Anna Kupča piekāpās Diānai Stognijai no Rīgas 20:22, 16:21.
Arī sieviešu dubultspēļu turnīra finālā tikās divi Siguldas pāri – Jekaterina Romanova (Siguldas BK)  un Liāna Lenceviča pieveica jaunās Ann...Lasīt tālāk

Sestdien un svētdien Slēpošanas un biatlona centrā "Cēsis" Siguldas Sporta skolas distanču slēpotāji startēs pēdējā FIS Latvijas čempionāta posmā. Sestdien notiks stafešu slēpojumi, savukārt svētdien notiks masu starts brīvajā stilā garajā distancē. Iepriekšējos posmos Siguldas Sporta skolas slēpotāji izcīnījuši vairākas medaļas. 

Lasīt tālāk

Otrdien, 5.martā, Siguldas Sporta centrā notika Vidzemes reģiona “Gauja” skolu finālsacensības volejbolā A  grupai, kurā piedalījās labākās komandas no Siguldas, Cēsu, Valmieras un Smiltenes novadiem. 
Puišu turnīrā Siguldas Valsts ģimnāzijas komanda visās spēlēs izcīnīja skaistas uzvaras un pārliecinoši svinēja uzvaru šajā turnīrā. Otrajā vietā ierindojās Priekuļu tehnikuma komanda, trešajā vietā – Valmieras Pārgaujas ģimnāzija.  Meitenēm galvas tiesu pārākas bija Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas komanda, sudraba medaļas saņēma Valmieras Valsts ģimnāzija, bronzas medaļas Smiltenes vidusskolai.
Labākās turnīra s...Lasīt tālāk

Divas Siguldas Sporta skolas audzēknes - distanču slēpotāja Kristīne Brunere (treneris Raivis Zīmelis) un kalnu slēpotāja Rēzija Krastiņa (trenere Sandra Meldere), ir iekļautas Latvijas izlases sastāvā, kas piedalīsies Eiropas Jaunatnes ziemas Olimpiādē, kas ir lielākais kompleksais sporta forums jauniešiem Eiropā. Uz Olimpiskajām idejām balstītais sarīkojums notiks jau 14.reizi un jaunos atlētus no visas Eiropas šoreiz uzņem Bosnijas un Hercegovinas pilsēta Sarajeva un Austrumu Sarajeva.
Kā vēsta www.olimpiade.lv, Latvijas jaunatnes Olimpiskā komanda ir ieradusies Sarajevā un iekārtojusies Olimpiskajā ciematā, kur dzīvos līdz pat Olimpiādes noslēgumam. Olimpiādes sacens...Lasīt tālāk

Siguldas Sporta skolas audzēkņi 8.-9.februārī ar izciliem panākumiem startēja Kuldīgā Latvijas U18 un U20 čempionātā vieglatlētikā telpās.
U18 grupa

Pirmā uz starta stājās ELZA LEŠINSKA, sarūpējot sev un atbalstītājiem lielisku dāvanu, - 2.vieta un sudraba medaļa trīssoļlēkšanā ar teicamu personīgo rekordu 11,34m, ar šo sasniegumu izcīnot tiesības startēt Baltijas U18 komandu čempionātā, bet tāllēkšanā rezultāts 4,98m un 9.vieta. PAULA LUCĀNE 3000m jeb 15 apļu skrējienu veica 11:50,44, kur pirmās 4 vietas ieskrēja 0,67s!! Pēdējā apļa finiša spurts un cīņa līdz pēdējam metram PAULAI nodrošināja sudraba medaļu...Lasīt tālāk

Skolēnu brīvlaikā notika basketbola sacensības "Baltais kauss" 2.posms pašiem jaunākajiem basketbolistiem. Šīs sacensības īpašas ar to, ka piedavā ne tikai basketbola spēli, bet arī dažādas basketbola elementu sacensības ar metieniem un driblu.

3. janvārī savus spēkus izmēģināt basketbola spēlē devās U10 meitenes. Meitenes bija ļoti uztraukušās, jo tās bija pašas pirmās sacensības un pretiniekos divas diezgan nopietnas komandas - Jugla un Ogre. Pirmā spēle pret Juglu. Jau jūtams, ka pretiniecēm basketbols nav svešs, bet cīnījāmies godam un tikām arī pie sava pirmā iemestā groza Marijas Ābolas izpildījumā. Gala rezultāts ...Lasīt tālāk

Aizvadītā gada pēdējās nedēļas nogalē Siguldā risinājās tradicionālais YONEX Siguldas novada un Siguldas badmintona kluba atklātais starptautiskais čempionāts badmintonā, kuru jau daudzus gadus organizē Siguldas badmintona klubs ciešā sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību. Turnīrā piedalījās vairāk nekā 150 sportisti no Latvija, Igaunijas, Lietuvas, Polijas, Somijas, Zviedrijas, Krievijas, Ukrainas un Indijas. Elites grupas turnīros lielākos panākumus guva Igaunijas badmintonisti un mājinieces siguldietes.
Sieviešu vienspēļu turnīrā par uzvarētāju kļuva Siguldas badmintona kluba pārstāve Monika Radovska, kura finālā ar 21:16, 21:18 pārspēja igaunieti Helinu Rūtelu, k...Lasīt tālāk

Ziemassvētku noskaņu piepildītā Tartu vieglatlētikas manēžā risinājās starptautiskās vieglatlētikas sacensības, kurās piedalījās Igaunijas vieglatlēti, kā arī sportisti  no Rīgas, Valmieras, Cēsīm un citiem novadiem. 
Siguldas Sporta skolas audzēkņi, pārbaudot rudens sagatavošanas periodā ieguldīto darbu treniņos, startēja 200 un 800 m distancēs. Pauls Daugulis, veicot 800 m distanci 2:02 minūtēs, izcīnīja otro vietu U 20 grupā.  Loreta Lemberga veica skrējienu kopā ar U 18 grupas spēcīgām  jaunietēm, rezultātā U 20 grupā pirmā vieta, bet kopējā vērtējumā ceturtā, bet Jeļena Alfjorova  200 m skrējienā finišēja, kā ceturtā, uzrādot personīgo rezultātu.  
Lai veiksmīg...Lasīt tālāk

7.decembrī Siguldas Sporta skolas 2008.gadā dzimušie un jaunākie Vieglatlētikas nodaļas audzēkņi devās uz Limbažu NSSS rīkotajām sacensībām neparastā vieglatlētikas 3-cīņā. Dalībnieki varēja piedalīties lēkšanas, sprinta un grūšanas/mešanas specializētajās distancēs. Kaut siguldieši netika uz medaļu pjedestāla, tomēr tas bija labs sezonas iesākums un jauna pieredze šāda veida sacensībās.
SPRINTA 3-CĪŅĀ  (60m/b, 60m un 200m) Zēniem 2008./2009.g.dz. vecuma grupā vislabāk veicās treneru Guntas Blūmiņas un Arnolda Strengas audzēkņiem. Sprinta daudzcīņā Ernests Lešinskis kopvērtējumā ieguva 5.vietu (60m individuāli 2.la...Lasīt tālāk

12.decembrī Siguldas Sporta skolas peldētāji piedalījās pirmajās oficiālajās izbraukuma sacensībās. Tās organizēja Valmieras Bērnu sporta jaunuzceltajā  OC peldbaseinā, kurš atbilst visiem starptautiskiem standartiem. Sacensībās piedalījās arī sportisti no Jelgavas.
Jaunākie sacensību dalībnieki (2008., 2009.g.dz. un jaun.) veica brīvajā stilā  un uz muguras 25 m distances peldējumus.  Vecākie sacensību dalībnieki (2007.g.dz.) - 50m distance; (2006.; 2005.; 2004.-2000.) - 100m distance. 2006. dzimušie un vecāki dalībnieki sacentās arī kompleksajā peldējumā.
Siguldas Sporta skolas 2009. dz.g. meitenes  sacensībās uzrādīja ļoti labus rezultātus un izcīnīja medaļas. Anete Anspok...Lasīt tālāk

13.decembrī Siguldas Sporta centrā 2009.-2010.gadā dzimušie zēni un meitenes sacentās vieglatlētikas 4-cīņas sacensībās, kuras organizēja Siguldas Sporta skolas Vieglatlētikas nodaļas trenere Solveiga Ziediņa. Četrcīņas disciplīnas bija 30m sprints, tāllēkšana, pildbumbas mešana un 100m skrējiens. Tiesnešu pienākumus pildīja Sporta skolas Vieglatlētikas nodaļas vecāko grupu audzēkņi. Medaļas tika izcīnītas kopvērtējumā, saskaitot atsevišķās disciplīnā izcīnītās vietas.

2010.g.dz. meiteņu konkurencē uzvarēja Alesija Terlanova (kalnu slēpošana, tr. G.Gasūna) - 7 punkti, 2.v. Annika Slapjuma (basketbols, tr. L.Bērziņa) - 11 punkti, 3.v. Lība Šķipore (vieglatlētika, tr...Lasīt tālāk

1.un 2.decembrī Valmierā notikušajā Latvijas junioru (U19) čempionātā piedalījās 53 jaunieši no Liepājas, Talsiem, Jelgavas, Jēkabpils, Siguldas, Valmieras un Rīgas. Vienlaicīgi risinājās arī Latvijas jaunatnes U11 čempionāts, kā arī KROM Kendama sponsorētā Latvijas kausa  sacensības U13 vecuma grupai. 
Siguldas Sporta skolas audzēkne Liāna Lenceviča  U19 vecuma grupā sieviešu vienspēlēs izcīnīja 2. vietu, bet sieviešu dubultspēlēs kopā ar valmierieti Unu Bergu Liāna izcīnīja čempiones titulu. 2.vieta sieviešu dubultspēlēs siguldietēm Annai Kupčai un Annijai Rullei-Titavai, jauktajās dubultspēlēs 2.vieta Dāvim Strazdiņam un A. Kupčai, ...Lasīt tālāk

Latvijas Basketbola Savienība publicējusi U18 kandidātus, kuri tiks uzaicināti uz izlases treniņnometni decembra beigās. Kandidātu vidū ir arī siguldietis Roberts Bērze, kurš šajā sezonā tikai epizodiski dodas palīgā Siguldas Sporta skolas U19 puišu komandai, jo ikdienā spēlē Latvijas Universitātes komandā LBL2 čempionātā. 

Lasīt tālāk

No 27.oktobra līdz 4.novembrim Baltkrievijas pilsētā Gomeļā risinājās pasaules jauniešu čempionāts 100 lauciņu dambretē, kurā Latvijas izlases sastāvā startēja arī divi Siguldas Sporta skolas audzēkņi - Ance Zālmane un Renards Helfrehts. Dalībnieki izspēlēja divus turnīru - ātrspēles un klasikas. 

Ance Zālmane startēja U10 vecuma grupā. Klasikas turnīrā viņai 20.vieta 28 dalībnieku konkurencē, bet ātrspēlē augstā 14.vieta 36 dalībnieku konkurencē. Vēl pirms pēdējās kārtas Ancei bija izredzes uz godalgotu vietu, ja būtu izdevies uzvarēt pēdējo partiju. Diemžēl zaudējums un vieta otrajā desmitniekā.

Renards startēja U16 grupā. Klasikas turnīrā viņam 24.vieta 38 dalībnieku konkurencē, bet ātrspēlē 32.vieta.

Lasīt tālāk

2018.gada 27. un 28.oktobrī Jaunolaines Sporta namā notika Latvijas čempionāts badmintonā jauniešiem U17 grupā

No 8 Latvijas U17 čempionāta zelta medaļām 5 izcīnīja Siguldas badminton kluba/Siguldas sporta skolas audzēkņi, bet 3 zelta medaļas tika Rīgas jauniešiem no “Dārta/Daugmale”. No 24 medaļām, kas tika sadalītas šajā čempionātā, SBK/SSS spēlētājii tika pie 15 medaļām, “Dārta/Daugmale” - 6, bet pa vienai medaļai saņēma arī jaunieši no Valmieras, Jelgavas un Liepājas.

Zēnu vienspēlēs par Latvijas čempionu kļuva Mārtiņš Daniels Ķirkums (Rīga), kurš finālā divos setos uzvarēja citu rīdzinieku Robertu Renāru Miščenko, Meiteņu vien...Lasīt tālāk

Siguldas Sporta skolas U19 puišu komanda 14.-16.septembrī piedalījās turnīrā Rakverē, Igaunijā. Par turnīra norisi savu viedokli sniedz komandas kapteinis Kristers Puķītis:

"Šodien Siguldas U-19 basketbola komanda sāka pārbaudes turnīru Igaunijas pilsētā - Rakvere. Pirmajā dienā tika izspēlētas 2 spēles, no kurām diemžēl abās tika piedzīvoti sāpīgi zaudējumi. Pirmajā spēlē lielu lomu nospēlēja igauņu tiesnešu nesaprotamie lēmumi. Spēle noslēdzās ar -3. Otro spēli sākām ļoti miegaini un nonācām iedzinējos ar -22. Spēles laikā paaugstinājām savas spēles kvalitāti, bet beigās pietrūka laiks, un zaudējums ar -5. Zīmīgi, ka pēdējo spēli beidzām ar vienu sp...Lasīt tālāk