Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpiniet pārlūkošanu vietnē vai noklikšķinot uz pogas Piekrītu, lai apstiprinātu sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkdatnes.

Piekrītu Plašāku informāciju par sīkdatnēm varat atrast šeit

Informācija par jaunu audzēkņu uzņemšanu 2019./2020.m.g.

Uzņemšana 
Siguldas Sporta skolā 2019./2020.mācību gadā

Siguldas Sporta skola piedāvā mērķtiecīgus treniņus sertificētu treneru vadībā 14 akreditētās sporta programmās 8 sporta veidos: badmintonā, basketbolā, dambretē, distanču slēpošanā, kalnu slēpošanā, orientēšanās sportā, peldēšanā, vieglatlētikā. Nodarbības notiek Siguldas Sporta centrā, Siguldas Sporta skolā, Fischer slēpošanas centrā, Pilsētas slēpošanas trasē, Allažu sporta centrā, Siguldas 1.pamatskolas sporta kompleksā. Tiek nodrošināts transports bērnu nokļūšanai no skolām uz nodarbību vietām pēc pašvaldības apstiprināta grafika.
Jaunu audzēkņu uzņemšana Siguldas Sporta skolas profesionālās ievirzes sporta izglītības un interešu izglītības programmās notiks no 20.augusta līdz 20.septembrim.


Aicinām vecākus apmeklēt Siguldas Sporta skolas INFORMATĪVĀS DIENAS – 
Siguldas Sporta centrā 21., 22., 23. maijā no plkst. 17.00-20.00 – 
visa informācija par sporta veidiem, nodarbībām un uzņemšanu


Basketbola nodaļā tiks uzņemti zēni un meitenes vecumā no 7 līdz 14 gadiem (2012.-2005.g.dz.). Basketbola nodaļa piedāvā vispārattīstošus, interesantus treniņus. Sākot no U-10 vecuma grupas, Siguldas Sporta skolas audzēkņi piedalās VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas organizētajos turnīros, no U-12 vecuma grupas Sporta skolas komandas spēlē VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas čempionātā. Basketbolistu nodarbības notiek Siguldas Sporta skolā, Siguldas Sporta centrā un Allažu Sporta centrā. Informācija par Basketbola nodaļu, zvanot pa tālr. 22022898.
Badmintona nodaļā tiks uzņemti zēni un meitenes vecumā no 7 līdz 9 gadu vecumam (2012.-2010.g.dz.). Zēni un meitenes 10 - 12 gadu vecumā  (2009.-2007.g.dz.) tiks uzņemti ar atbilstošu fizisko un speciālo sagatavotību. Siguldas Sporta skolas badmintonisti visās vecuma grupās ir vieni no spēcīgākajiem Latvijā. Šīs nodaļas treniņgrupu nodarbības notiek Siguldas 1.pamatskolā, Siguldas Sporta centrā. Informācija par nodarbībām, zvanot trenerim Uvim Raivim Kronenbergam, tālr. 26743268.
Vieglatlētikas nodaļā tiks uzņemti zēni un meitenes no 7 līdz 9 gadu vecumam (2012.-2010.g.dz.). Vieglatlētikas pamatā ir cilvēku dabiskās kustības - iešana, skriešana, lēkšana. Sporta veids attīsta un izkopj organisma galvenās fiziskās īpašības. Siguldas Sporta skolas vieglatlētu nodarbības notiks stadionā (rudens, pavasara, vasaras periodā), Siguldas Sporta centrā. Informācija par nodarbībām, zvanot pa tālr. 22022898.
Dambretes nodaļā tiks uzņemti zēni un meitenes no 6 līdz 10 gadu vecumam (2013.-2009.g.dz.). Dambretes galvenais uzdevums ir attīstīt domāšanas procesus, veicināt un uzlabot atmiņu un iztēli. Siguldas dambretisti regulāri izcīna godalgotas vietas Latvijas jauniešu čempionātos 64 un 100 lauciņu dambretē, pārstāv Latviju Eiropas un pasaules jauniešu čempionātos. Dambretistu nodarbības notiek Siguldas Valsts ģimnāzijas telpās, Kr. Barona ielā 10. Informācija par nodarbībām, zvanot trenerim Edgaram Ratniekam, tālr. 29711798.
Distanču slēpošanas nodaļā tiks uzņemti zēni un meitenes, sākot no 7 gadu vecuma. Nodarbības notiek Fischer slēpošanas centrā, Puķu ielā 4, Siguldas Sporta centrā. Informācija par Distanču slēpošanas nodaļu, zvanot pa tālr. 22022898.
Kalnu slēpošanas nodaļā tiks uzņemti 2011.g.dz. un vecāki zēni un meitenes ar atbilstošu fizisko un speciālo sagatavotību konkursa kārtībā saskaņā ar skolas mācību-treniņu grupu komplektācijas plānu. Uzņemšanas pārbaudījumi notiks 27.augustā plkst. 10.00 Siguldas pilsētas stadionā, A.Kronvalda ielā 7A. Iepriekšēja pieteikšanās pārbaudījumiem līdz 23.augustam, rakstot uz e-pastu [email protected] Informācija par Kalnu slēpošanas nodaļu, zvanot pa tālr. 29427341.
Orientēšanās sporta nodaļā tiks uzņemti zēni un meitenes no 7 gadu vecuma. Orientēšanās sports ir aizraujoša aktivitāte Tev un taviem draugiem, atrašanas prieks un kopīgi pavadīts laiks; dabas un apkārtnes iepazīšana, mācīšanās būt vērīgam, savas izdomas, veiklības un veiksmes pārbaudīšana. Un tas viss svaigā gaisā. Informācija par nodarbībām, zvanot trenerim Atim Heinolam pa tālr. 26379414.

Informāciju par iestāšanos Siguldas Sporta skolā var iegūt, 
zvanot pa tālr. 22022898 vai rakstot uz e-pastu: [email protected]