Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpiniet pārlūkošanu vietnē vai noklikšķinot uz pogas Piekrītu, lai apstiprinātu sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkdatnes.

Piekrītu Plašāku informāciju par sīkdatnēm varat atrast šeit

Siguldas skolu komandas starp labākajām Latvijas Skolu 72. spartakiādes finālsacensībās 64 lauciņu dambretē

6.aprīlī Bauskā piecas Siguldas skolu komandas startēja Latvijas Skolu 72.spartakiādes finālsacensībās 64 lauciņu dambretē un visas ierindojās labāko trijniekā. Katrā komandā spēlēja četri dalībnieki.

Vecākajā grupā (U16) Siguldas Valsts ģimnāzijas komanda trīs cilvēku sastāvā (attiecīgi visi pretinieki automātiski iegūst vienu uzvaru pret siguldiešiem) uzvarēja visus pretiniekus, tomēr, saskaitot mazos punktus, Siguldai tikai 2.vieta. Komandā spēlēja Renards Helfrehts, Vilnis Lembergs, Kristīne Urtāne.

U14, U11 un U9 grupās Siguldas pilsētas vidusskolas komandas izcīnīja uzvaras. U9 grupā otra SPV komanda izcīnīja 3.vietu. Visās šajās komandās spēlēja Siguldas Sporta skolas Dambretes nodaļas audzēkņi, kas dambretes zinības apgūst trenera Edgara Ratnieka vadībā.

Siguldas pilsētas vidusskolas komandu sastāvi:

U14: Roberts Žanis Bete, Ņikita Morozovs, Evelīna Elza Cillinberga, Adriana Girgensone.

U11: Gustavs Antrops, Hugo Lelis, Anna Krūmiņa, Alise Šmaliņa.

U9 (zelta medaļas) Pēteris Melnis, Olivers Ķirsis, Marta Trifanova, Anna Grīnberga.

U9 (bronzas medaļas) Dāvis Daugulis, Amanda Paula Rukmane, Alise Bondarenko, Dārta Daugule.