Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpiniet pārlūkošanu vietnē vai noklikšķinot uz pogas Piekrītu, lai apstiprinātu sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkdatnes.

Piekrītu Plašāku informāciju par sīkdatnēm varat atrast šeit

Siguldas Sporta skolas peldētāji sacenšas Valmierā

12.decembrī Siguldas Sporta skolas peldētāji piedalījās pirmajās oficiālajās izbraukuma sacensībās. Tās organizēja Valmieras Bērnu sporta jaunuzceltajā  OC peldbaseinā, kurš atbilst visiem starptautiskiem standartiem. Sacensībās piedalījās arī sportisti no Jelgavas.
Jaunākie sacensību dalībnieki (2008., 2009.g.dz. un jaun.) veica brīvajā stilā  un uz muguras 25 m distances peldējumus.  Vecākie sacensību dalībnieki (2007.g.dz.) - 50m distance; (2006.; 2005.; 2004.-2000.) - 100m distance. 2006. dzimušie un vecāki dalībnieki sacentās arī kompleksajā peldējumā.
Siguldas Sporta skolas 2009. dz.g. meitenes  sacensībās uzrādīja ļoti labus rezultātus un izcīnīja medaļas. Anete Anspoka 1.vieta brīvajā stilā un uz muguras, Emīlija Pigožne 2. vieta brīvajā stilā un uz muguras, Katrīna Diļevka 3. vieta brīvajā stilā un uz muguras.
Meitenēm 2008. dz.g.  Emīlija Strazdiņa izcīnīja 1. vietu brīvajā stilā un 2. vietu uz muguras.
2007.g. dzimušajām meitenēm Laura Pigore izcīnīja 2. vietu abās disciplīnās un izpildīja IV sporta klasi. 
Labus rezultātus uzrādīja arī zēni, bet viņiem mazliet pietrūka līdz godalgotajām vietām. Ceru, ka gūtās emocijas un redzētais motivēs Siguldas jaunos peldētājus vēl nopietnākam darbam treniņos.
Liels paldies Emīlijas Pigožnes mammai par palīdzību un atbalstu sacensībās.

Trenere Andra Fridrihsone