Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpiniet pārlūkošanu vietnē vai noklikšķinot uz pogas Piekrītu, lai apstiprinātu sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkdatnes.

Piekrītu Plašāku informāciju par sīkdatnēm varat atrast šeit

U14 puišiem uzvara Aizkrauklē

6.oktobrī Siguldas Sporta skolas U-14 basketbolisti turpināja cīņas LJBL, dodoties uz Aizkraukli, lai spēlētu ar vietējo komandu. Pirmajā puslaikā rezultāts mainījās te uz vienu, te otru pusi, pirmai ceturtdaļai noslēdzoties 18:15 aizkraukliešu labā, bet puslaikā 36:31 jau Siguldas Sporta skolas komandai esot priekšā. Trešajā ceturtdaļā spēlē tika panākts lūzums, un siguldieši ieguva stabilu pārsvaru 15-22 punktu robežās. Gala rezultātā izcīnīta uzvara 75:65, un priecīgs noskaņojums garantēts.
Rezultatīvākie spēlētāji: R.Aizupietis 24 punkti, S.Kalniņš 18 punkti un D.Dūka un R.Auziņš pa 14 punktiem.
Komanda parādīja cīnītāju raksturu, jāturpina darbs pie tehnikas pilnveides, un savstarpējās sapratnes attīstīšanas laukumā.