Piektdiena, 01 Decembris 2017 15:40

Siguldas novada skolu sacensības telpu futbolā A un B grupām noslēdzies

Vērtēt šo objektu
(0 balsis)
Siguldas pilsētas vidusskolas komanda Siguldas pilsētas vidusskolas komanda

Pašās novembra beigās notika Siguldas novada skolu atklātās sacensības telpu futbolā. Katrā vecuma grupā piedalījās četras komandas . B grupā – Siguldas 1.pamatskola, Siguldas pilsētas vidusskola, Vangažu vidusskola, A grupā – Siguldas Valsts ģimnāzija (divas komandas), Siguldas pilsētas vidusskola un Vangažu vidusskola.

Abās grupās turnīrs tika izspēlēts pēc “apļa sistēmas”. Jau no pašām pirmajām spēlēm , sporta zālē valdīja azartiska, sportiska gaisotne. Pirmie uzsāka turnīru B grupas komandas. Gala tabulā trīs komandas ieguva vienādu punktu skaitu, un tikai tad kad galvenais tiesnesis Jānis Engelis ( FK “Super Nova”) saskaitīja, atbilstoši nolikumam, visus mazos punktus, tika noskaidroti vietu ieguvēji.

B grupa:

1. Siguldas Valsts ģimnāzija.
  2. Siguldas 1.pamatskola.
  3. Vangažu vidusskola.

A grupā cīņas sākās plkst.12.00, arī šajās spēlēs valdīja liels saspringums, cīņa par katru bumbu, par katru metru sporta laukumā.

A grupa:

1. Vangažu vidusskola.
  2. Siguldas Valsts ģimnāzija I.
  3. Siguldas pilētas vidusskola.
  4. Siguldas Valsts ģimnāzija II

Paldies tiesnešu brigādei – FK “Super Nova” Jānim Engelim un Siguldas 1.pamatskolas skolēnam Rūdolfam Zeņģim.

Tālākās izspēlēs Vidzemes reģionā Siguldas novadu pārstāvēs – D un C grupās Siguldas 1.pamatskola, B un A grupās - Siguldas Valsts ģimnāzija.

Nākošās skolu sacensības notiks 5.decembrī, Siguldas Sporta skolā – D grupas sacensības basketbolā.

Lasīt 1613 reizes

October 2018