Ceturtdiena, 14 Decembris 2017 11:04

Aizvadītas Siguldas novada sacensības vieglatlētikas četrcīņā

Vērtēt šo objektu
(0 balsis)
Kecija Vīksne pildbumbas mešanas sektorā Kecija Vīksne pildbumbas mešanas sektorā

13.decembrī Siguldas Sporta centrā tika aizvadītas pirmās ziemas sacensības vieglatlētikā - Sporta skola sarūpēja svētkus pašiem jaunākajiem sportistiem, rīkojot vieglatlētikas četrcīņas sacensības 2007.g.dz. un jaunākiem zēniem un meitenēm. Sacensībās piedalījās visu Siguldas Sporta skolas nodaļu, Siguldas pilsētas vidusskolas sporta klašu audzēkņi, kā arī kalnu slēpošanas klubu pārstāvji, kopskaitā 36 meitenes un 47 zēni. Dalībnieki sacentās 30 m, 100 m skrējienos, 1 kg pildbumbas mešanā un tāllēkšanā. Vērtēšana un medaļu dalīšana notika katrā disciplīnā, kopvērtējuma uzvarētājam tika skaists kauss katrā vecuma grupā (2007., 2008., 2009., 2010.g.dz.) gan zēnu, gan meiteņu konkurencē.

2010.g.dz. meiteņu grupā startēja divas drosmīgas dalībnieces. Kecija Vīksne (treneri M.Veics un U.Kronenbergs) uzvarēja 30m, tāllēkšanā un 100m skrējienā, kas deva viņai uzvaru arī kopvērtējumā. 2.vietā kopvērtējumā Lība Šķipore (trenere S.Ziediņa), kas zelta medaļu ieguva pildbumbas mešanā.

2010.g.dz. puišu grupā - 7 dalībnieki. Medaļas atseviškās disciplīnās savā starpā sadalīja trīs puiši. Kopvērtējuma 1. vietas ieguvējs Kristiāns Indriksons (SK Zpols) ieguva zelta medaļas arī katrā disciplīnā. Kopvērtējuma 2.un 3.vietas ieguvēji Leo Bilāns (treneris K.Kārkliņš) un Ralfs Garančs (SK Pantera), finišēja ar vienādu punktu skaitu, abiem pa 2. otrajām un divām 3. vietām, kopvērtējumā augstāka vieta Leo, jo viņam 2.vieta 100m skrējienā.

2009.g.dz. meiteņu grupā - 13 dalībnieces. Trīs pirmās vietas kopvērtējuma uzvarētājai Martai Jēkabsonei (trenere S.Ziediņa), kā arī 2. vieta tāllēkšanā. Hannai Kronbergai (SK Pantera) 1. vieta tāllēkšanā, kā arī 2. vieta abos skrējienos. Annai Ribai (treneris A.Heinols) 2. vieta pildbumbas mešanā, 3.vieta 30m, dalīta ar Emīliju Štrausu (SK Pantera) 3.vieta 100m. Emīlijai vēl 3.vieta 30m skrējienā. Kopvērtējumā 2.vieta Hannai Kronbergai, 3.vieta Annai Ribai.

2009.g.dz. zēniem 6 dalībnieki. Kopvērtējuma uzvarētājam Martinam Stūrītim (trenere S.Ziediņa) uzvaras 100m skrējienā un pildbumbas mešanā, kā arī 2.vieta 30m skrējienā un tāllēkšanā. Kpvērtējuma 2.vietas ieguvējam Martinam Līvmanim (SK Pantera) 1.vieta 30m skrējienā, 2.vieta pildbumbas mešanā un 100m skrējienā. Kopvērtējuma 3.vietas ieguvējam Edvardam Brivnam (trenere S.Ziediņa) 1.vieta tāllēkšanā, 3.vieta pārējos veidos. Situācija tāda pat, kā 2010.g.dz. zēniem - kopvērtējuma 2. un 3.vieta finišē ar vienādu punktu skaitu. Augstāk tiek vērtēts tas dalībnieks, kuram labāks rezultāts 100m skrējienā.

2008.g.dz. meiteņu grupā starp 12 dalībniecēm kopvērtējumā uzvarēja Laura Petrovska (trenere S.Ziediņa/SPV 3.s kl.), uzvarot tāllēkšanā un 100m skrējienā, kā arī izcīnot 2.vietu 30m skrējienā. Kopvērtējumā 2.vieta Marijai Ābolai (trenere L.Bērziņa), kurai 1.vieta 30m skrējienā, 2.vieta 100m skrējienā un ar kopvērtējuma 3.vietas ieguvēju Grietu Ameriku (trenere I.Meldere) dalīta 2./3. vieta tāllēkšanā. Grietai vēl 2.vieta pildbumbas mešanā, kurā stiprākā izrādījās Lelde Bērziņa (SPV 3.s kl.). Leldei vēl 3.vieta 30m skrējienā, bet kopvērtējumā viņa palika 4.vietā.

2008.g.dz. puišu grupā 16 dalībnieku konkurencē kopvērtējuma uzvarētājs Kārlis Ozoliņš (SPV 3.s kl.) uzvarēja trijās disciplīnās, tikai vienā - pildbumbas mešanā viņam "jāsamierinās" ar bronzas medaļu. Kopvērtējuma 2.vietā Krišjānis Rubenis (treneris K.Kārkliņš) izcīnīja sudrabu 30 m skrējienā, bet 3.vietā kopvērtējumā Oskars Šavrckopfs (trenere G.Blūmiņa) ar izcīnītu bronzas medaļu tāllēkšanā. Šajā vecuma grupā tik ļoti neizpaudās kopvērtējuma uzvarētāju pārsvars visās disciplīnās. 1.vietas ieguvējs pildbumbas mešanā Miks Abzalons (SK Pantera)  kopvērtējumā ierindojās 8.vietā. Toms Saule (trenere S.Ziediņa) labi nostartēja 30m skrējienā (3.vieta) un tāllēkšanā (2.vieta), bet zemākas vietas viņam pārējās disciplīnās, tāpēc kopvērtējumā 7.vieta. Pa medaļai mizcīnīja arī kopvērtējuma 4., 5. un 6.vietas ieguvēji - attiecīgi Ernestam Lešinskim (trenere G.Blūmiņa) 2.vieta pildbumbas mešanā, Hugo Lelim (SPV 3.s kl.) bronzas godalga 100m skrējienā, bet Nikam Dzenim (SPV 3.s kl.) sudrabs 100 m skrējienā.

2007.g.dz. meiteņu grupā startēja 9 dalībnieces. Kopvērtējuma uzvarētājai Dārtai Neimanei (trenere G.Blūmiņa) trīs uzvaras, bez medaļas Dārta palika vienīgi pildbumbas mešanā, kur uzvarēja kopvērtējuma 4.vietas ieguvēja Nikola Bunde (trenere G.Blūmiņa). Nikolai vēl 2.vieta 30m skrējienā un ar kopvērtējuma 2.vietas ieguvēju Denīzi Miķelsoni (trenere S.Ziediņa) dalīta 3.vieta tāllēkšanā. Denīzei vēl 2.vieta pildbumbas mešanā un 100m skrējienā. Kopvērtējuma 3.vietas ieguvēja Estere Ūzuliņa (trenere G.Blūmiņa) izcīnīja sudraba medaļu tāllēkšanā, kā arī bronzas medaļu 30m un 100m skrējienos.

2007.g.dz. zēnu grupa bija visplašāk pārstāvēta -startēja 18 dalībnieki. Starp tiem ar labiem rezultātiem izcēlās trīs trenera Kaspara Kārkliņa distanču slēpošanas nodaļas audzēkņi. 1.vietā kopvērtējumā Bruno Bilāns ar 1.vietu pildbumbas mešanā un 100m skrējienā, 3.vietu 30m skrējienā un tāllēkšanā. 2.vietā kopvērtējumā Dāvis Kalniņš ar 1.vietu 30m skrējienā un tāllēkšanā, 3.vietu 100m skrējienā. 3.vietā kopvērtējumā Kristaps Paio ar 2.vietu 30m skrējienā, pildbumbas mešanā un 100m skrējienā. Pa medaļai šajā vecuma grupā izcīnīja Pauls Pēteris Prancāns (3.vieta pildbumbas mešanā, trenere I.Meldere) un Nauris Kļaviņš (2.vieta tāllēkšanā, trenere G.Blūmiņa).

Sacensības, pateicoties Sporta skolas Vieglatlētikas nodaļas trenerēm Solveigai Ziediņai, Guntai Blūmiņai un Ainai Ziediņai, bija noorganizētas augstā līmenī, par tiesnešiem strādāja Vieglatlētikas nodaļas vecāko grupu audzēkņi, viņiem tā bija laba prakse sacensību organizēšanā. Paldies jauniešiem par atbildīgo darbu! Paldies Kalnu slēpošanas nodaļas trenerei Sandrai Melderei par sacensību mirkļu fiksēšanu fotogrāfijās! Paldies vecākiem par bērnu uzmundrināšanu sacensību laikā! Paldies Siguldas Sporta centram par palīdzību Sporta skolai sacensību norises nodrošināšanā!

Foto no sacensībām: https://www.facebook.com/Siguldassportaskola

Lasīt 1221 reizes Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 14 Decembris 2017 12:15

Aptauja

Kurš aktīvās atpūtas veids Tev patīk vislabāk?

Notikumu kalendārs

October 2018
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4