Pirmdiena, 10 Septembris 2018 16:27

1.klašu sporta pasākums “Sportiņš- mans jaunais draugs! “

Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Piektdien, 7.septembrī Siguldas Sporta centrā pulcējās Siguldas novada vispārizglītojošo skolu četrpadsmit 1.klašu skolēni, kopumā 275 dalībnieki. Jaunie skolnieki tika iepazīstināti ar iespējām fiziski un aktīvi nodarboties Siguldas novadā. Vieglatlētika, kalnu slēpošana, skrituļslidošana, dambrete, volejbols, basketbols, futbols, badmintons, džudo, orientēšanās sports, tie bija sporta veidi, ar kuriem bērni tika iepazīstināti. Katrā stacijā sporta treneri īsumā pastāstīja par savu sporta veidu un katrs bērns izpildīja uzdevumu.

Saspringta diena bija arī klašu audzinātājiem, kuriem vēl savu klašu bērni ir jāiepazīst. Bet pedagogi lieliski tika galā. Galvenais, ka bērni bija priecīgi un aktīvi pildot uzdevumus, ar prieku iesaistījās pasākumā.

Paldies treneriem par interesantiem uzdevumiem un par jauko uzņemšanu Siguldas Sporta centra darbiniekiem.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Lasīt 460 reizes

November 2018