Piektdiena, 19 Oktobris 2018 10:59

Siguldas novada skolu atklātās sacensības telpu futbolā D grupa

Vērtēt šo objektu
(0 balsis)
Siguldas 1.pamatskolas komanda Siguldas 1.pamatskolas komanda

Siguldas Sporta centrā notika Siguldas novada skolu atklātās sacensības telpu futbolā D grupā, šajā grupā spēlē 4.-5. klašu skolēni.

Turnīrā pieteicās sešas komandas. Divas no Siguldas pilsētas vidusskolas un no Garkalnes Mākslas un vispārizglītojošās pamatskolas, viena no Siguldas 1.pamatskolas un Vangažu vidusskolas. Šoreiz turnīrā izspēlēja katra komanda ar katru, katrai komandai piecas spēles. Zēni ļoti emocionālās un saspringtās spēlēs parādīja labu sniegumu. Šoreiz pārliecinoši labākie bija Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošās pamatskolas 5.klašu komanda.

Iegūtās vietas:

  1. Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā pamatskola 5.kl.
  2. Siguldas 1.pamatskola
  3. Siguldas pilsētas vidusskola 4.kl.
  4. Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā pamatskola 4.kl.
  5. Siguldas pilsētas vidusskola 5.kl.
  6. Vangažu vidusskola

Par labāko turnīra spēlētāju atzina Miķeli Menniku ( Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā pamatskola).

Sacensības tiesāja sporta biedrības “Super Nova” treneris Jānis Engelis.

Nākošās skolu sacensības notiks 6.novembrī, kad kopīgā pasākumā tiksies visas Siguldas novada 2.klašu kolektīvi.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Lasīt 235 reizes Pēdējo reizi rediģēts Piektdiena, 19 Oktobris 2018 11:10

Aptauja

Kurš aktīvās atpūtas veids Tev patīk vislabāk?

Notikumu kalendārs

November 2018
M T W T F S S
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2