Ceturtdiena, 01 Novembris 2018 09:26

Siguldiešiem medaļas Latvijas badmintona čempionātā U17 vecuma grupā

Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

2018.gada 27. un 28.oktobrī Jaunolaines Sporta namā notika Latvijas čempionāts badmintonā jauniešiem U17 grupā

No 8 Latvijas U17 čempionāta zelta medaļām 5 izcīnīja Siguldas badmintona kluba/Siguldas sporta skolas audzēkņi, bet 3 zelta medaļas tika Rīgas jauniešiem no “Dārta/Daugmale”. No 24 medaļām, kas tika sadalītas šajā čempionātā, SBK/SSS spēlētājii tika pie 15 medaļām, “Dārta/Daugmale” - 6, bet pa vienai medaļai saņēma arī jaunieši no Valmieras, Jelgavas un Liepājas.

Zēnu vienspēlēs par Latvijas čempionu kļuva Mārtiņš Daniels Ķirkums (Rīga), kurš finālā divos setos uzvarēja citu rīdzinieku Robertu Renāru Miščenko, Meiteņu vienspēlēs par čempioni kļuva Anna Kupča, finālā trijos setos pārspējot Artu Priednieci. Trešajā vietā ierindojās Amanda Azarova, ceturtajā – Diāna Aleksejeva, piektajā – Annija Rulle-Titava (visas SBK/SSS).

Gan Mārtiņš Daniels Ķirkums, gan Anna Kupča uz Latvijas U17 čempionāta pjedestāla Jaunolaines Sporta namā kāpa trīs reizes. Mārtiņš Daniels Ķirkums kā vienīgais izcīnīja divas zelta medaļas - otru zēnu dubultspēlēs kopā ar Robertu Renāru Miščenko, kā arī izcīnīja trešo vietu jauktajās dubultspēlēs pāri ar Annemariju Lorēnu Priedi (visi Rīga). Savukārt Anna Kupča izcīnīja vēl divas sudraba medaļas  dubultspēlēs - vienu jauktajās dubultspēlēs pāri ar Dāvi Strazdiņu, otro meiteņu dubultspēlēs pāri ar Anniju Rulli-Titavu. Par Latvijas čempioniem jauktajā dubultspēlē kļuva Alens Zandovskis un Amanda Azarova. Vēl sudraba medaļas tika Alenam Zandovskim un Dāvim Strazdiņam (visi SBK/SSS) zēnu dubultspēlēs.

Sestdien, 27.oktobrī visus dubultspēļu finālus, kā arī jaukto dubultspēļu turnīra spēli par 3.vietu tiešraidē translēja Sportacentrs TV. Šī bija pirmā reizi, kad TV tiešraidē tiek translētas Latvijas U17 čempionāta badmintonā finālspēles.

Lasīt 180 reizes Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 01 Novembris 2018 10:43