Karīna

Karīna

Otrdien, 13.novembrī Siguldas Sporta centrā norisinājās Siguldas novada skolu sacensības telpu futbolā C grupai, šajā vecuma startē jaunieši, kuri mācās 6.-7. klasē. Sākotnēji turnīrā pieteicās sešas komandas, bet piedalījās četras – Laurenču sākumskola, Siguldas Valsts ģimnāzija un Siguldas pilsētas vidusskola ar divām komandām.

Daudzveidīgas emocijas un spēles prieks nepazuda nevienā spēlē, pat tad, ja pretiniekam bija ievērojams pārsvars.

Pārliecinoši spēcīgākie bija Siguldas Valsts ģimnāzijas spēlētāji. Komandas sastāvs – Emīls Matīss Bangevics, Dāvids Liziņš, Mareks Mazurs, Mārtiņš Mežsargs, Artūrs Ersts, Kristaps Stupelis, Roberts Kraulis, Gustavs Auziņš, Viesturs Zemlītis, Roberts Kanājevs- Salnais.

Par labāko spēlētāju tika atzīts SVĢ komandas spēlētājs Emīls Matīss Bangevics.

Turnīra rezultāti:

 1. Siguldas Valsts ģimnāzija.
 2. Siguldas pilsētas vidusskola 7.kl.
 3. Laurenču sākumskola.
 4. Siguldas pilsētas vidusskola 6.kl.

Paldies turnīra tiesnešiem – Siguldas pilsētas vidusskolas skolēniem Elvim Pētresonam un Elvim Janelsītim.

Nākošās skolu sacensības notiks 27. novembrī, kad spēkiem telpu futbolā mērosies B un A grupas.

Trešdiena, 14 Novembris 2018 12:03

Helmuts Rodke – par sēžas muskuļiem

Vāji sēžas muskuļi, bet 14 gados viņš - pilnas slodzes sportists?
Tas ir, piedodiet, kāds joks, eksperiments, apzināts risks vai kā?

No dabas varenākie muskuļi mums ir gūžas atliecēji, galvenokārt Gluteus Maximus. Tas ir pats centrs, kas veido stāju, satur un koordinē visu ķermeni gan uz augšu, gan uz leju. Bet daudziem pēc 12 gadiem tieši tas ir vājākais posms. Nereti līdz pat sportiskās karjeras beigām un visu atlikušo dzīvi, kaut gan risinājums ir bijis pavisam blakus.

Sēžas muskuļu vājums traucē progresēt vismaz 70% sportistu. Un gandrīz vienlaikus viņiem var diagnosticēt iegurņa muskuļa Piriformis pārslodzi vienā pusē, kas treniņus pavada gadiem ilgi. Rezultātā - šķība mugura, savilkta plecu daļa un, iespējams, iespiests sēžas nervs, kas izstaro sāpes pa kāju uz leju. Attēlā visu anatomiju var labi redzēt.

Praktiski Gluteus vājums izpaužas kā mazjaudīga pārvietošanās un pārslogoti ceļi. Ir tā, ka atsperoties - iztaisnojot kāju, gūžas un ceļa locītava nostrādā gandrīz vienlaikus, bet potīte nedaudz vēlāk.
Ja gūžas daļā trūkst spēka, tiek pārslogoti augšstilba priekšējie muskuļi ar visām izrietošām sekām, ieskaitot krustenisko saišu plīsumu. Viena epizode, un tu esi slimnīcā...

Protams, šis muskuļu disbalanss iespaido kustību tehniku un sportista subjektīvo "varēšanas" sajūtu. Faktiski šie 70% sportistu nemaz tā īsti neprot skriet vai atsperties, izmantojot gurnus. Viņi visu dara "ar kājām", vāji ieslēdzot pārējo ķermeni, kas ir neefektīvi. Diemžēl liela daļa sportistu vispār nekad nepiedzīvo lielu jaudu sēžas muskuļos...

Gluteus vājums liek ātrāk nogurt, traucē sabremzēšanu, amortizēšanu, padara lēnāku kustības virziena maiņu, sevišķi turp-atpakaļ (teniss). Daudzi skrējēji-amatieri skrien saliekušies vienkārši tāpēc, ka trūkst spēka, kas notur stāju. Gluži kā veci cilvēki, kuriem arī vairs nav spēka sēžas daļā.

Te mēs arī nonākam pie gurna funkcionalitātes. Ķermeniskas spējas, kas atšķir augsta līmeņa sportistu no pārējās masas. Pirmkārt tā nozīmē spēku! Diezgan eksplozīvu spēku. Un tas ir iegūstams nebūt ne ar vingrinājumiem režīmā "tavs dibens degs!", ar ko tiek kārdināti daudzi sporta klubu apmeklētāji. Jo tas dod tikai nogurumu, augstu pienskābes līmeni un sāpes. Bet ne spēcīgus saistaudus (liela uzpumpēta pēcpuse tik un tā var būt lēna, sportā nederīga un nefunkcionāla).
Otrkārt tā ir atstrādāta kustību tehnika, kur zemskares - amortizēšanas brīdī gurns zemapziņā ieslēdzas PRIEKŠLAIKUS, un, piemēram, skrienot, veic t.s. "apsteidzošo grābienu." Jāpiebilst, ka funkcionalitātes trūkums parasti ir galvā, nervu ceļos.

Apkārt gūžas locītavai ir ļoti daudz muskuļu un cīpslu, kas tā vien gaida slodzi un trenēšanu. Cik spēcīgs šis rajons var būt?
Ja jūs varat iztēloties iešanu izklupiensolī ar smagām hantelēm rokās vai stieni uz pleciem, tad tas vēl ir tikai pirmais līmenis. Principā gūžas rajons pilnīgi mierīgi var izturēt vairāk nekā tonnu uz vienu kāju, un attīstīt milzīgu jaudu 5-6 milisekundēs.
Un tas nav nekas pārdabisks. Vien augsta līmeņa tenisa, basketbola, kalnu slēpošanas, daiļslidošanas, hokeja, bobsleja, skeletona vai vieglatlētikas norma. Rebeka Koha piebilstu, ka noteikti arī svarcelšanas.

Šāds spēks ir iegūstams ar speciāliem vingrinājumiem īpašā tehnikā. Pietupieni, vilkme, iesēšanās uz vienu kāju, lēcieni dziļumā utt. Pusaudžiem un jauniešiem labākais līdzeklis ir sagatavotībai atbilstoši ievad-vingrinājumi + vieglatlētikas lēcieni. Izpildāmi arī uz vietas fitnesa zālē.

Vai sportā var iztikt ar knapi, pavirši attīstītu sēžas daļu? Diez vai. Patiesībā ķermeņa centram ir vajadzīga milzīga spēka rezerve, kas cilvēku padara konkurētspējīgāku, ļauj turēt slodzi ilgāk vai glābj ekstremālās situācijās. Īpaši svarīgi tas ir masīviem vai gara auguma sportistiem.

Gluteus treniņš spēka režīmā meitenēm-pusaudzēm pavisam NOTEIKTI ir visvieglāk paveicamais fiziskais uzdevums, kas, piemēram, basketbolistēm var dot labu progresu.

Ja sportā bērniem netiek ļoti savlaicīgi iemācīts ieslēgt kustībās gurnu, vēlāk tas būs izdarāms daudz grūtāk. Atsperties caur gurnu, "uziet" uz gurna, amortizēt ar gurnu utt. - tie ir efektīvas pārvietošanās pamati.
Starta uzrāviens, aizsardzības stāja, bremzēšana, pareiza piezemēšanās, kas netraumē ceļus, slidošana uz ārējās šķautnes, "visu bumbiņu" dabūšana tenisā, efektīva manevrēšana kalnu slēpošanā...

Ar ko sportistam sākt?
Pirmkārt - tikt skaidrībā ar sevi, notestēt kā darbojas viss ķermenis kopumā, īpaši sēžas daļā. Pārbaudīt spēku, lokanību un kustību prasmes, lai pieslīpētu tehniku un uzlabotu fiziskās īpašības tur, kur tas ir vajadzīgs. Ir vienkārši vingrinājumi, kas, pat reizi nedēļā pareizi izpildīti var dot labu efektu.

Sēžas muskuļi var būt un tiem arī ir jābūt stipriem visiem cilvēkiem, ne tikai sportistiem. Pirmkārt jau tas nodrošina dzīves kvalitāti un vingruma sajūtu. Sportā tas nozīmē panākumus. Starp citu, labi trenēti sēžas muskuļi veido arī graciozu un izskatīgu gaitu, kas meitenēm varētu būt sevišķi svarīgi.

P.s. lai sportistam attīstītu ne tikai sēžas muskuļus, bet vispār labu fizisko formu, katru sezonu ir jābūt konkrētam, strukturētam un cikliskam fiziskās sagatavošanas plānam.

Otrdien, 6.novembrī Siguldas Sporta centrā notika Siguldas novada skolu 2. klašu sporta pasākums “Lāčplēša diena 2018”. Šis ir jau tradicionāls pasākums, kurā vienkopus tiekas visu 2. klašu skolēni, lai priecātos, vingrotu, sportotu, atbalstītu un iepazītu viens otru. Pasākumā piedalījās 12 klašu kolektīvi, kopumā gandrīz 200 skolēni.

Pēc svinīgām uzrunām, Siguldas Sporta skolas treneres Guntas Blūmiņas vadībā, visi iesildījās un emocionāli uzlādējās, lai būtu gatavi nākošajiem startiem. Katrs skolēns veica trīs fiziskos testus – atspoles skrējiens, tāllēkšana no vietas un kombinētā stafete. Klašu komandas veica trīs stafetes – pretstafete, stafete ar vingrošanas apļiem un iedzīšanas stafete.

Pasākums noritēja ļoti sportiskā un patīkamā gaisotnē. Skolēni atbalstīja gan savus klases biedrus, gan savus skolas biedrus.

Pārliecinoši labākie bija Siguldas pilsētas vidusskolas 2. S klases komanda, uzvarot sešās no septiņām aktivitātēm.

Rezultāti.

 1. Siguldas pilsētas vidusskola 2. S klase.
 2. Siguldas pilsētas vidusskola 2. A klase.
 3. Siguldas pilsētas vidusskola 2. B klase.
 4. Allažu pamatskola
 5. Laurenču sākumskola 2. C klase.
 6. Siguldas pilsētas vidusskola 2. C klase.

Paldies visiem pedagogiem un bērniem par organizētību, sportisko garu un emocijām.

Nākošais skolu sporta pasākums novadā ir 13. novembrī telpu futbols C grupai, 27. novembrī telpu futbols A, B grupām.

Informāciju sagatavoja Karīna Putniņa

Siguldas Sporta centrā notika Siguldas novada skolu atklātās sacensības telpu futbolā D grupā, šajā grupā spēlē 4.-5. klašu skolēni.

Turnīrā pieteicās sešas komandas. Divas no Siguldas pilsētas vidusskolas un no Garkalnes Mākslas un vispārizglītojošās pamatskolas, viena no Siguldas 1.pamatskolas un Vangažu vidusskolas. Šoreiz turnīrā izspēlēja katra komanda ar katru, katrai komandai piecas spēles. Zēni ļoti emocionālās un saspringtās spēlēs parādīja labu sniegumu. Šoreiz pārliecinoši labākie bija Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošās pamatskolas 5.klašu komanda.

Iegūtās vietas:

 1. Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā pamatskola 5.kl.
 2. Siguldas 1.pamatskola
 3. Siguldas pilsētas vidusskola 4.kl.
 4. Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā pamatskola 4.kl.
 5. Siguldas pilsētas vidusskola 5.kl.
 6. Vangažu vidusskola

Par labāko turnīra spēlētāju atzina Miķeli Menniku ( Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā pamatskola).

Sacensības tiesāja sporta biedrības “Super Nova” treneris Jānis Engelis.

Nākošās skolu sacensības notiks 6.novembrī, kad kopīgā pasākumā tiksies visas Siguldas novada 2.klašu kolektīvi.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Pirmdiena, 15 Oktobris 2018 08:27

Noslēdzies astotais Siguldas pusmaratons

13.oktobrī, Siguldā ar sacensību centru un startu Sporta kompleksā ( Ata Kronvalda ielā 7A ), tika aizvadīts skriešanas seriāla Bigbank Skrien Latvija sezonas astotais, noslēdzošais posms - Siguldas pusmaratons. Tas bija neaizmirstams, zelta rudens skrējiens, kas priecēja sacensību dalībniekus visas trases garumā, jaunā Siguldas pusmaratona trase bija izveidota , lai skrējēji distances laikā varētu iepazīt Siguldu visā krāšņumā ( Siguldas Sporta centrs – Siguldas autoosta, kultūras nams “Devons”, Siguldas luterāņu baznīca , Siguldas pils, K.Barona piemineklis) , un visam pāri fantastisks zelta rudens.

Siguldā notika arī spraiga cīņa līderu vidū par izšķirošajiem punktiem 2018.  gada sezonas kopvērtējumā.

Aizraujošākā cīņā, Siguldas trase notika tieši garākajā distancē ( 21.097 km), kur finišu soli ,solī sasniedza trīs ātrākie pusmaratona dalībnieki un tikai pēdājā solī uzvaru izcīnīja – Jānis Girgensons ( 1:08:46), otrā vieta Dmitrijam Serjoginam ( 1:08:47), trešais šoriez palika Sigulds pusmarstona – 2017 uzvarētājs Jānis Višķeris ( 1:08:48.

Sieviešu konkurencē Siguldas pusmaratona zelts Katrīnai Helmanei –Sorečenkovai (1:19:18) , otrā vietā atstājot Siguldas pusmaratona- 2017 uzvarētāju Ilonu Marheli (1:22:21), otrajā vietā ierindojās Karīna Helmane-Sorečenkova Liepiņa (1:22:21), bet trešo vietu ieņēma , Kitija Valtere (1:24:14)

Nike (10,7km) skrējienā divu apļu garo trasi visātrāk veica KristapsBērziņš (0:33:56) un Guna Ģērmane(0:40:28).Savukārt par Tautas skrējiena ( 5,5 km uzvarētājiem kļuva Izabella Bogdānova(0:19:53) un JānisRazgalis (0:15:54).

Sacensībās notika arī bērnu skrējieni visās vecuma grupās un mazuļu rāpošanas sacensības.

Sacensību centrā, Siguldas Sporta centrā, visas dienas garumā varēja iesaistīties dažādās pasākuma atbalstītāju sarūpētās aktivitātēs, klausīties koncertu, kā arī apvienot sportiskās aktivitātes ar ikgadējo rudens vizīti Siguldas skaistākajās vietās, kuras tieši šobrīd sāk iekrāsoties visspožākajās krāsās.

Sacensību organizatori – Siguldas maratona klubs un tā vadītājs , Kaspars Kārkliņš saka lielu paldies visiem sacensību atbalstītājiem, brīvprātīgajiem palīgiem, katram, ikvienam kas pielika roku, lai varētu noorganizēt šos vērienīgos skriešanas svētkus Siguldā.

Sacensībās kopā piedalījās 2591 dalībnieki!

Uz tikšanos – 2019.gada 12.oktobrī uz devīto Siguldas pusmaratonu!

            Sacensību rezultāti – sportlat.lv

Aicinām pieteikties brīvprātīgos palīgus kuri vēlas iepazīt vērienīga sporta pasākuma – “Siguldas Pusmaratona 2018 organizēšanas aizkulises un iesaistīties dažādos interesantos un atbildīgos darbos. Šī ir lieliska iespēja iegūt jaunus draugus un neatsveramu pieredzi, ko vēlāk varēs izmantot ikdienas darbā.

Brīvprātīgo palīdzība būs nepieciešama 13.oktobrī. Ja vari palīdzēt , to noteikti pasaki personai, kas sazināsies ar tevi drīzumā pēc reģistrēšanās – Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Veiciet reģistrāciju un drīzumā ar Jums sazināsies „Siguldas Pusmaratona 2018” organizatori.

Trešdiena, 03 Oktobris 2018 16:48

Siguldas pusmaratons 2018

13.oktobrī Siguldā notiks Bigbank SKRIEN LATVIJA 8.posms.

EXPO:

11.10.2018.  15.00-21.00 T/C ALFA "SPORTLAND"

12.10.2018.  18.00-21.00 Siguldas Sporta centrs

13.10.2018. Programma:

8.00-13.15  Dalībnieku reģistrācija un numuru izņemšana.

11.00         Starts pusmaratona 21,097 km, NIKE 10.55 km, BTA 5,25 km skrējieniem.

13.30         Starts bērnu skrējinam

14.10         Mans skrējiens LATVIJAI

14.40         Mazuļu rāpošana

15.00         Apbalvošana

Trešdiena, 26 Septembris 2018 16:07

Olimpiskā diena 2018 Siguldā

Siguldas novadā 21. septembrī vairāk kā 1500 dalībnieki piedalījās sportiskos pasākumos “Olimpiskā diena 2018”. Siguldas Sporta centrā pulcējās visa novada 3. – 4.klases. Pirmskolas izglītības iestādēs “Saulīte”, “Tornīši”, Ieviņa”, “Pīlādzītis”, “Ābelīte”, “Pasaciņa” un harmoniskās attīstības “Esme” audzēkņi izvingroja kopīgi olimpisko vingrošanas kompleksu un piedalījās dažādās fiziskās aktivitātēs gan klašu un grupiņu kolektīvi, gan kopīgi ar saviem vecākiem. PII “Tornīši” ar bērniem kopīgi vingroja skeletonists Martins Dukurs.

Siguldas Sporta centrā kopā ar vairāk kā ar 450 skolēniem vingroja olimpietis Tomass Dukurs un tenisa trenere Laura Martuzāne. Pēc vingrošanas kompleksa skolēni devās pa visu sporta centru, lai izpildītu dažādus sporta uzdevumus gan individuāli, gan klašu komandās.

3.klašu grupā piecus kausus izcīnīja Siguldas pilsētas vidusskolas 3.s klase. Trīs kausus – Siguldas pilsētas vidusskolas 3. b klase, Laurenču sākumskolas 3. a klase, viens kauss – Siguldas 1.pamatskolas 3.a klasei, 3.b klasei un Siguldas pilsētas vidusskolas 3.c klasei.

4,klašu grupā piecus, 1.vietas kausus izcīnīja Siguldas pilsētas vidusskolas 4.s klase, divus kausus – Laurenču sākumskolas 4. a, 4.c klases, Siguldas 1.pamatskolas 4.c klase, Siguldas pilsētas vidusskolas 4.c klase, vienu kausu – Siguldas pilsētas vidusskolas 4.b un Laurenču sākumskolas 4.b klases.

Kopvērtējuma labākie.

3.klašu grupā:

1. Siguldas pilsētas vidusskolas 3.s

2. Siguldas pilsētas vidusskolas 3.b

3. Laurenču sākumskolas 3.a

4. Siguldas 1.pamatskolas 3.a

5. Siguldas pilsētas vidusskolas 3.a

6. Siguldas 1.pamatskolas 3.b.

4.klašu grupā:

1.Siguldas pilsētas vidusskolas 4.s,

2. Laurenču sākumskolas 4.c,

3. Siguldas 1.pamatskolas 4.c,

4. Siguldas pilsētas vidusskolas 4.c,

5. Laurenču sākumskolas 4.a,

6. Siguldas pilsētas vidusskolas 4.b.

Nākošie sporta pasākumi ir 13.oktobrī Siguldas pusmaratons. Svarīga informācija, ka Sportlat.lv mājas lapā , speciāli izveidota sadaļa, pieteikums Siguldas bērniem un jauniešiem.

https://www.sportlat.lv/sacensibas/1200/siguldas-berniem-un-jauniesiem-siguldas-pusmaratons-2018/saraksts

Skolu sportā nākošais pasākums ir 18.oktobrī telpu futbola sacensības D grupai. Sacensības notiks Siguldas Sporta centrā.

Informāciju sagatavoja

Siguldas Sporta skolas direktora vietniece Karīna Putniņa

Ceturtdiena, 20 Septembris 2018 09:25

Atstātās mantas Siguldas Sporta centrā

Vecāki!

Pēc aizvadītajiem Siguldas Sporta skolas vispārējās fiziskās sagatavotības normatīviem, pirmdien, 17.septembrī tika atstātas mantas – virsdrēbes, sporta drēbes, apavi, soma u.c. Līdz 1.oktobrim laipni aicināti pēc savām mantām Siguldas Sporta centra klientu apkalpošanas centrā, pēc tam šīs mantas iegūs jaunu dzīvi – tās tiks ziedotas labdarībai. Arī Fischer Slēpošanas centra pa vasaras sezonu ir iekrājusies prāva kaudzīte ar atstātajām mantām. Gaidīsim jūs un jūsu atvases!

SIA “Siguldas Sporta serviss” administrācija

Septembrī ar lielu jaudu  turpinās skolu sporta sacensības un pasākumi starp Siguldas novada skolu klasēm. Pirmajā septembra nedēļā, ar sportiskām novada aktivitātēm iepazinās visa novada 1.klases skolēni, bet otrajā nedēļā spēkiem mērojās un priecīgi un aktīvi pavadīja laiku 7.-9. un 10.- 12. klašu kolektīvi.

Pateicoties burvīgam rudenim, sporta pasākumi notika Siguldas pilsētas stadionā. 13.septembrī tikās 29 klašu kolektīvi 7. - 9.klašu grupā un 14. septembrī – 17 10. - 12. klašu kolektīvi. Katrs skolēns veica trīs uzdevumus – atspoles skrējienu, tāllēkšanu no vietas, kombinēto stafeti. Klašu komanda izskrēja stafeti, kurā piedalījās četri zēni un četras meitenes. Klases izvēlētais kapteinis izpildīja savu uzdevumu. 7.-9. klašu kapteiņiem bija divi uzdevumi- šautriņu mešana un “tangrama” salikšana, 10.-12. klašu kapteiņus sagaidīja salīdzinoši grūts uzdevums - piramīda jāpārliek no viena punkta uz otru, atbilstoši nosacījumiem. Un pašā noslēgumā tika izdalīti erudīcijas jautājumi, uz kuriem atbildēja visa klase kopā.

Labākās 7.klases:

1.Siguldas Valsts ģimnāzijas 7.c

2. Siguldas Valsts ģimnāzija 7.b

3. Allažu pamatskola 7.

Labākais kapteinis Mores pamatskola Jānis Krastiņš

Labākās erudīcijas klases Siguldas pilsētas vidusskolas 7.b un Siguldas Valsts ģimnāzijas 7.b        

Labākās 8.klases:

 1. 1.Siguldas Valsts ģimnāzija 8.b
 2. 2.Siguldas Valsts ģimnāzija 8.a
 3. 3.Siguldas Valsts ģimnāzija 8.c

labākais kapteinis Siguldas 1.pamatskola . 8.a klase Edgars Zoltners

     

Labākā erudīcijas klase Siguldas Valsts ģimnāzijas 8.b klase

 

 

Labākās 9. klases:

 1. 1.Siguldas pilsētas vidusskolas 9.klase
 2. 2.Siguldas Valsts ģimnāzija 9.b
 3. 3.Allažu pamatskola 9.klase

Labākasi kapteinis Sigulda Valsts ģimnāzijas 9.a Paulis Janovs un Siguldas pilsētas vidusskolas 9.klases Markus Danieks

 
           

Labākā erudīcijas klase Siguldas Valsts ģimnāzijas 9.a

     
                 

 

Labākie 10. -12. klases

 1. 1.Siguldas pilsētas vidusskola 10.b
 2. 2.Siguldas Valsts ģimnāzija 12. d
 3. 3.Siguldas pilsētas vidusskola 12. klase

Labākā kapteine Anna Marta Štica Siguldas pilsētas vidusskola 10. a

 

Paldies jauniešiem par dzīves prieku un aktivitāti. Paldies Siguldas novada sporta pedagogiem par palīdzību pasākuma organizēšanā.

Nākošais Siguldas novada skolu pasākums notiks 21. septembrī. Oilmpiskās dienas 2018 ietvaros sportos Siguldas novada skolu visas 3.-4. klases, kopumā gandrīz 500 skolēni un vēl vairāk kā 700 Siguldas novada pirmskolas izglītības iestāžu audzēkņi.

Atgādinājums visiem, kuri vēlās skriet Siguldas pusmaratonā. Iespēja bez maksa pieteikties visiem novad izglītības iestāžu audzēkņiem – bērnu, 5 km un 10 km skrējienā. https://www.sportlat.lv/sacensibas/1200/siguldas-berniem-un-jauniesiem-siguldas-pusmaratons-2018/saraksts

Informāciju sagatavoja Siguldas Sporta skolas direktora vietniece Karīna Putniņa

1 lapa no 92

Aptauja

Kurš aktīvās atpūtas veids Tev patīk vislabāk?

Notikumu kalendārs

November 2018
M T W T F S S
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2