Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpiniet pārlūkošanu vietnē vai noklikšķinot uz pogas Piekrītu, lai apstiprinātu sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkdatnes.

Piekrītu Plašāku informāciju par sīkdatnēm varat atrast šeit

5. un 6.janvārī Siguldas Sporta skolā risinājās Latvijas Jaunatnes basketbola līgas 3.posma spēles U12 vecuma grupas zēnu komandām. Siguldā posma spēles aizvadīja komandas, kas cīnījās par 25.-32.vietu.

Vispirms komandas aizvadīja apakšgrupu spēles. Sigulda spēlēja ar Cēsu, Rūjienas un Iecavas komandām. Visās spēlēs siguldieši diemžēl cieta zaudējumus, tāpēc pēdējā spēle bija jāaizvada ar otras apakšgrupas 4.vietas ieguvēju VEF 2 komandu. Šo spēli par 7.vietu sabraukumā (kopvērtējuma 31.vietu) Sigulda uzvarēja ar rezultātu 36:33.

Lasīt tālāk

Skolēnu brīvlaikā notika basketbola sacensības "Baltais kauss" 2.posms pašiem jaunākajiem basketbolistiem. Šīs sacensības īpašas ar to, ka piedavā ne tikai basketbola spēli, bet arī dažādas basketbola elementu sacensības ar metieniem un driblu.

3. janvārī savus spēkus izmēģināt basketbola spēlē devās U10 meitenes. Meitenes bija ļoti uztraukušās, jo tās bija pašas pirmās sacensības un pretiniekos divas diezgan nopietnas komandas - Jugla un Ogre. Pirmā spēle pret Juglu. Jau jūtams, ka pretiniecēm basketbols nav svešs, bet cīnījāmies godam un tikām arī pie sava pirmā iemestā groza Marijas Ābolas izpildījumā. Gala rezultāts ...Lasīt tālāk

Aizvadītā gada pēdējās nedēļas nogalē Siguldā risinājās tradicionālais YONEX Siguldas novada un Siguldas badmintona kluba atklātais starptautiskais čempionāts badmintonā, kuru jau daudzus gadus organizē Siguldas badmintona klubs ciešā sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību. Turnīrā piedalījās vairāk nekā 150 sportisti no Latvija, Igaunijas, Lietuvas, Polijas, Somijas, Zviedrijas, Krievijas, Ukrainas un Indijas. Elites grupas turnīros lielākos panākumus guva Igaunijas badmintonisti un mājinieces siguldietes.
Sieviešu vienspēļu turnīrā par uzvarētāju kļuva Siguldas badmintona kluba pārstāve Monika Radovska, kura finālā ar 21:16, 21:18 pārspēja igaunieti Helinu Rūtelu, k...Lasīt tālāk

Ziemassvētku noskaņu piepildītā Tartu vieglatlētikas manēžā risinājās starptautiskās vieglatlētikas sacensības, kurās piedalījās Igaunijas vieglatlēti, kā arī sportisti  no Rīgas, Valmieras, Cēsīm un citiem novadiem. 
Siguldas Sporta skolas audzēkņi, pārbaudot rudens sagatavošanas periodā ieguldīto darbu treniņos, startēja 200 un 800 m distancēs. Pauls Daugulis, veicot 800 m distanci 2:02 minūtēs, izcīnīja otro vietu U 20 grupā.  Loreta Lemberga veica skrējienu kopā ar U 18 grupas spēcīgām  jaunietēm, rezultātā U 20 grupā pirmā vieta, bet kopējā vērtējumā ceturtā, bet Jeļena Alfjorova  200 m skrējienā finišēja, kā ceturtā, uzrādot personīgo rezultātu.  
Lai veiksmīg...Lasīt tālāk

7.decembrī Siguldas Sporta skolas 2008.gadā dzimušie un jaunākie Vieglatlētikas nodaļas audzēkņi devās uz Limbažu NSSS rīkotajām sacensībām neparastā vieglatlētikas 3-cīņā. Dalībnieki varēja piedalīties lēkšanas, sprinta un grūšanas/mešanas specializētajās distancēs. Kaut siguldieši netika uz medaļu pjedestāla, tomēr tas bija labs sezonas iesākums un jauna pieredze šāda veida sacensībās.
SPRINTA 3-CĪŅĀ  (60m/b, 60m un 200m) Zēniem 2008./2009.g.dz. vecuma grupā vislabāk veicās treneru Guntas Blūmiņas un Arnolda Strengas audzēkņiem. Sprinta daudzcīņā Ernests Lešinskis kopvērtējumā ieguva 5.vietu (60m individuāli 2.la...Lasīt tālāk

12.decembrī Siguldas Sporta skolas peldētāji piedalījās pirmajās oficiālajās izbraukuma sacensībās. Tās organizēja Valmieras Bērnu sporta jaunuzceltajā  OC peldbaseinā, kurš atbilst visiem starptautiskiem standartiem. Sacensībās piedalījās arī sportisti no Jelgavas.
Jaunākie sacensību dalībnieki (2008., 2009.g.dz. un jaun.) veica brīvajā stilā  un uz muguras 25 m distances peldējumus.  Vecākie sacensību dalībnieki (2007.g.dz.) - 50m distance; (2006.; 2005.; 2004.-2000.) - 100m distance. 2006. dzimušie un vecāki dalībnieki sacentās arī kompleksajā peldējumā.
Siguldas Sporta skolas 2009. dz.g. meitenes  sacensībās uzrādīja ļoti labus rezultātus un izcīnīja medaļas. Anete Anspok...Lasīt tālāk

13.decembrī Siguldas Sporta centrā 2009.-2010.gadā dzimušie zēni un meitenes sacentās vieglatlētikas 4-cīņas sacensībās, kuras organizēja Siguldas Sporta skolas Vieglatlētikas nodaļas trenere Solveiga Ziediņa. Četrcīņas disciplīnas bija 30m sprints, tāllēkšana, pildbumbas mešana un 100m skrējiens. Tiesnešu pienākumus pildīja Sporta skolas Vieglatlētikas nodaļas vecāko grupu audzēkņi. Medaļas tika izcīnītas kopvērtējumā, saskaitot atsevišķās disciplīnā izcīnītās vietas.

2010.g.dz. meiteņu konkurencē uzvarēja Alesija Terlanova (kalnu slēpošana, tr. G.Gasūna) - 7 punkti, 2.v. Annika Slapjuma (basketbols, tr. L.Bērziņa) - 11 punkti, 3.v. Lība Šķipore (vieglatlētika, tr...Lasīt tālāk

13.novembrī Siguldas Sporta centrā norisinājās Siguldas novada skolu sacensības telpu futbolā C grupai, šajā vecuma startē jaunieši, kuri mācās 6.-7. klasē. Sākotnēji turnīram pieteicās sešas komandas, tomēr piedalījās četras – Laurenču sākumskola, Siguldas Valsts ģimnāzija un Siguldas pilsētas vidusskola ar divām komandām.

Daudzveidīgas emocijas un spēles prieks nepazuda nevienā spēlē, pat tad, ja pretiniekam bija ievērojams pārsvars.

Pārliecinoši spēcīgākie bija Siguldas Valsts ģimnāzijas spēlētāji. Komandas sastāvs – Emīls Matīss Bangevics, Dāvids Liziņš, Mareks Mazurs, Mārtiņš Mežsargs, Artūrs Ersts, Kristaps Stupelis, Roberts Kraulis, Gustavs Au...Lasīt tālāk

4.decembrī Siguldas Sporta skolas sporta zālē tikās četras Siguldas novada skolu D grupas jauniešu (2007. g.dz. un jaunāki) komandas no Allažu pamatskolas, Siguldas 1.pamatskolas, Laurenču sākumskolas un Siguldas pilsētas vidusskolas.
Katrā komandā tika pārstāvēti arī Siguldas sporta skolas basketbola nodaļas audzēkņi, tā kā turnīra gala rezultāti nebija paredzami.
Iegūtās vietas.
1.    Siguldas 1.pamatskola.
2.    Siguldas pilsētas vidusskola.
3.    Laurenču sākumskola.
4.    Allažu pamatskola.
5.    Spēles tiesāja Siguldas Sporta skolas audzēkņi Artūrs Ersts, Markuss Kalniņš, Kristaps ...Lasīt tālāk

27. novembrī Siguldas Sporta centrā notika Siguldas novada skolu atklātās sacensības telpu futbolā B grupas (2003.-2004.g.dz.) un A grupas (1999.-2002.g.dz.) vecuma jauniešiem.
Iegūtās vietas.
B grupa:
1.    Vangažu vidusskola.
2.    Siguldas Valsts ģimnāzija.
3.    Siguldas 1.pamatskola.
4.    Siguldas pilsētas vidusskola.
A grupa:
1.    Siguldas Valsts ģimnāzijas 1. komanda “Leģendas”.
2.    Siguldas pilsētas vidusskola.
3.    Vangažu vidusskola.
4.    Siguldas Valsts ģimnāzija 2.
Šajā turnīrā p...Lasīt tālāk

1.un 2.decembrī Valmierā notikušajā Latvijas junioru (U19) čempionātā piedalījās 53 jaunieši no Liepājas, Talsiem, Jelgavas, Jēkabpils, Siguldas, Valmieras un Rīgas. Vienlaicīgi risinājās arī Latvijas jaunatnes U11 čempionāts, kā arī KROM Kendama sponsorētā Latvijas kausa  sacensības U13 vecuma grupai. 
Siguldas Sporta skolas audzēkne Liāna Lenceviča  U19 vecuma grupā sieviešu vienspēlēs izcīnīja 2. vietu, bet sieviešu dubultspēlēs kopā ar valmierieti Unu Bergu Liāna izcīnīja čempiones titulu. 2.vieta sieviešu dubultspēlēs siguldietēm Annai Kupčai un Annijai Rullei-Titavai, jauktajās dubultspēlēs 2.vieta Dāvim Strazdiņam un A. Kupčai, ...Lasīt tālāk

Latvijas Basketbola Savienība publicējusi U18 kandidātus, kuri tiks uzaicināti uz izlases treniņnometni decembra beigās. Kandidātu vidū ir arī siguldietis Roberts Bērze, kurš šajā sezonā tikai epizodiski dodas palīgā Siguldas Sporta skolas U19 puišu komandai, jo ikdienā spēlē Latvijas Universitātes komandā LBL2 čempionātā. 

Lasīt tālāk

No 27.oktobra līdz 4.novembrim Baltkrievijas pilsētā Gomeļā risinājās pasaules jauniešu čempionāts 100 lauciņu dambretē, kurā Latvijas izlases sastāvā startēja arī divi Siguldas Sporta skolas audzēkņi - Ance Zālmane un Renards Helfrehts. Dalībnieki izspēlēja divus turnīru - ātrspēles un klasikas. 

Ance Zālmane startēja U10 vecuma grupā. Klasikas turnīrā viņai 20.vieta 28 dalībnieku konkurencē, bet ātrspēlē augstā 14.vieta 36 dalībnieku konkurencē. Vēl pirms pēdējās kārtas Ancei bija izredzes uz godalgotu vietu, ja būtu izdevies uzvarēt pēdējo partiju. Diemžēl zaudējums un vieta otrajā desmitniekā.

Renards startēja U16 grupā. Klasikas turnīrā viņam 24.vieta 38 dalībnieku konkurencē, bet ātrspēlē 32.vieta.

Lasīt tālāk

Veicinot aktīvu dzīves veidu Siguldas novada iedzīvotāju vidū, novembrī ikviens interesents aicināts piedalīties bezmaksas rollerslēpošanas apmācībās. Kopumā notiks 6 nodarbības, kuras vadīs pieredzējuši un sertificēti treneri – Raivis Zīmelis un Kaspars Kārkliņš.
Vienas nodarbības ilgums būs 2 stundas, apmācības notiks Fischer Slēpošanas centrā:

•    10. novembrī plkst. 10.30;

• &nbs...Lasīt tālāk

Basketbola nodaļas treneri:

Agnija Labrence, tālr. 29204199 - 2005.g.dz. zēnu komanda, 2001.g.dz. zēnu komanda, LBL3 komanda

Lelde Bērziņa, tālr. 26243493 - 2008.g.dz. zēnu komanda, 2007.g.dz. zēnu komanda, 2006.g.dz. zēnu komanda, 2009.g.dz. meiteņu komanda, 2006.g.dz. meiteņu komanda, 2005.g.dz. meiteņu komanda

Mareks Veics, tālr. 26239139 - 2010.g.dz. zēnu komanda, 2009.g.dz. zēnu komanda.

Basketbola nodaļā var pieteikties zēni un meitenes vecumā no 7 līdz 13 gadiem. Basketbola nodaļa piedāvā vispārattīstošus, interesantus treniņus pirmajos apmācību gados, kā arī draudzības spēles ar līdzīga vecuma bērnu komandām. Sākot no U-10 vecuma grupas, Siguldas Sport...Lasīt tālāk

Siguldas Sporta skolas U19 puišu komanda 14.-16.septembrī piedalījās turnīrā Rakverē, Igaunijā. Par turnīra norisi savu viedokli sniedz komandas kapteinis Kristers Puķītis:

"Šodien Siguldas U-19 basketbola komanda sāka pārbaudes turnīru Igaunijas pilsētā - Rakvere. Pirmajā dienā tika izspēlētas 2 spēles, no kurām diemžēl abās tika piedzīvoti sāpīgi zaudējumi. Pirmajā spēlē lielu lomu nospēlēja igauņu tiesnešu nesaprotamie lēmumi. Spēle noslēdzās ar -3. Otro spēli sākām ļoti miegaini un nonācām iedzinējos ar -22. Spēles laikā paaugstinājām savas spēles kvalitāti, bet beigās pietrūka laiks, un zaudējums ar -5. Zīmīgi, ka pēdējo spēli beidzām ar vienu sp...Lasīt tālāk

Rudens brīvlaikā pirmā posma spēles Latvijas Jaunatnes basketbola līgas organizētajās sacensībās “Baltais Kauss” aizvadīja Siguldas Sporta skolas U10 un U11 zēnu komandas.
Trenera Mareka Veica trenētajiem U10 komandas puišiem tās bija pirmās oficiālās Latvijas mēroga sacensības. Par aizvadītajām spēlēm stāsta treneris M.Veics: “Pirmajā posmā mums bija jāspēlē pret Cēsu Sporta skolas pirmo komandu un Gulbenes BJSS. Cēsu sporta skola tika uzvarēta ar rezultātu 74:24, bet vēl pārliecinošāka uzvara izdevās pār Gulbenes BJSS ar rezultātu 83:8. Liels prieks par puišu labo spēli aizsardzībā un bumbas kontroli uzbrukumā!”
Arī treneres Leldes Bērziņas trenētajiem U11 komand...Lasīt tālāk

Rīt, 2.novembrī, Rūjienā Siguldas Sporta skola aizvadīs jau trešo spēli šīs sezonas Latvijas Basketbola līgas 3.divīzijas čempionātā. Spēles sākums plkst. 20.00.

Pirmajās divās sezonas spēlēs siguldieši cietuši zaudējumus - 59:83 ar BK Dartija un 70:90 ar BK Krāslava/Sporta skola. 

Siguldas komandā iepriekšējā spēlē pret krāslaviešiem izcēlās Ingars Dambergs, gūstot 26 punktus un savācot 12 atlekušās bumbas.

Lasīt tālāk

2018.gada 27. un 28.oktobrī Jaunolaines Sporta namā notika Latvijas čempionāts badmintonā jauniešiem U17 grupā

No 8 Latvijas U17 čempionāta zelta medaļām 5 izcīnīja Siguldas badminton kluba/Siguldas sporta skolas audzēkņi, bet 3 zelta medaļas tika Rīgas jauniešiem no “Dārta/Daugmale”. No 24 medaļām, kas tika sadalītas šajā čempionātā, SBK/SSS spēlētājii tika pie 15 medaļām, “Dārta/Daugmale” - 6, bet pa vienai medaļai saņēma arī jaunieši no Valmieras, Jelgavas un Liepājas.

Zēnu vienspēlēs par Latvijas čempionu kļuva Mārtiņš Daniels Ķirkums (Rīga), kurš finālā divos setos uzvarēja citu rīdzinieku Robertu Renāru Miščenko, Meiteņu vien...Lasīt tālāk

Piektdien, 7.septembrī Siguldas Sporta centrā pulcējās Siguldas novada vispārizglītojošo skolu četrpadsmit 1.klašu skolēni, kopumā 275 dalībnieki. Jaunie skolnieki tika iepazīstināti ar iespējām fiziski un aktīvi nodarboties Siguldas novadā. Vieglatlētika, kalnu slēpošana, skrituļslidošana, dambrete, volejbols, basketbols, futbols, badmintons, džudo, orientēšanās sports, tie bija sporta veidi, ar kuriem bērni tika iepazīstināti. Katrā stacijā sporta treneri īsumā pastāstīja par savu sporta veidu un katrs bērns izpildīja uzdevumu.

Saspringta diena bija arī klašu audzinātājiem, kuriem vēl savu klašu bērni ir jāiepazīst. Bet pedagogi lieliski tika galā. Galvenais, ka bērni bija priecī...Lasīt tālāk