Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpiniet pārlūkošanu vietnē vai noklikšķinot uz pogas Piekrītu, lai apstiprinātu sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkdatnes.

Piekrītu Plašāku informāciju par sīkdatnēm varat atrast šeit

Aizvadītas pirmās 2019.gada skolu sporta sacensības

Veiksmīgi aizvadītas 2019.gada pirmās skolu sporta sacensības vairākos sporta veidos. 
30.janvārī Siguldas Sporta centrā notika Siguldas novada skolu atklātās sacensības tautas bumbā, kurās piedalījās sešas zēnu un piecas meiteņu komandas no Siguldas pilsētas vidusskolas, Siguldas 1.pamatskolas, Laurenču sākumskolas, Allažu pamatskolas,  Vangažu vidusskolas, Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošās pamatskolas. Vairāk nekā 100 zēni un meitenes ar azartu devās bumbu cīņās. Meiteņu konkurencē stiprākās bija Siguldas pilsētas vidusskolas komandas dalībnieces, otro vietu izcīnīja Siguldas 1.pamatskolas komanda, trešajā vietā – Vangažu vidusskolas komanda, zēniem pirmo vietu izcīnīja Siguldas 1.pamatskolas komanda, otro vietu Siguldas pilsētas vidusskola, trešo – Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošās pamatskolas komanda. Pirmo divu vietu ieguvējas komandas izcīnīja tiesības startēt tālāk Vidzemes novada skolu finālturnīrā, kurā tiks noskaidrotas spēcīgākās komandas, kas startēs Latvijas skolu sacensību finālā. Vidzemes novada finālsacensības notiks 20. februārī Siguldas Sporta centrā, Latvijas fināli 8.martā Dobelē.
Savukārt 1.februārī Siguldas Sporta centrā pulcējās vairāk nekā 300 1.klašu skolēni no 15 skolām, tai skaitā Siguldas novada, Rīgas un Berģu skolām, lai izbaudītu basketbola burvību pasākumā “SPORTLAND Pirmie soļi basketbolā”, kuru organizēja Latvijas Basketbola savienība. Interesantās un atraktīvās stafetēs piedalījās visi klases skolēni. Labākās klases, tai skaitā arī Siguldas novada 1.klašu komandas startēs finālsacensībās, kas notiks 15.februārī Salaspilī.
5.februārī Siguldas Sporta centrā notika Vidzemes reģiona novada skolu sacensības volejbolā B grupai (pamatskolu grupa), kurās spēkiem mērojās piecas meiteņu un trīs zēnu komandas no Siguldas Valsts ģimnāzijas, Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošās pamatskolas, Cēsu Valsts ģimnāzijas, Grundzāles pamatskolas un Strenču novada vidusskolas. Izcīnot uzvaras visās spēlēs, 1.vietu ieguva Strenču novada vidusskolas meiteņu un Siguldas Valsts ģimnāzijas zēnu komandas. Volejbola turnīru organizēja Siguldas Sporta skola ciešā sadarbībā ar Siguldas Valsts ģimnāzijas skolotāju Normundu Šulti un viņa audzēkņiem.
Nākamās skolu sacensības notiks 12.februārī, kad Siguldas Sporta skolā  sacentīsies Siguldas novada skolu C vecuma grupas zēnu basketbola komandas. 16.februārī Siguldas pagasta kultūras namā notiks 3. Siguldas novada skolu sacensības šahā