Aprīlis – skolu sportā notika florbola zīmē

Siguldas Sporta skola, sadarbībā ar biedrību “Siguldas 1.pamatskolas atbalsta biedrība” organizēja Siguldas novada skolu sacensības florbolā 7.,8.,9. klašu grupām. Sacensības notika Siguldas 1.pamatskolas sporta zālē, galvenā tiesneša Jāņa Levanoviča vadībā.
Visās tŗīs klašu grupās pirmās  vietas izcīnīja Siguldas 1.pamatskolas klašu komandas.
7.klašu grupā sacensības notika 10.aprīlī un piedalījās astoņu klašu komandas. Turnīrā izspēlēja divas apakšgrupas un tālāk pusfinālos tikās divas labākās komandas no katras apakšgrupas.
8.klašu sacensības notika 17.aprīlī un piedalījās sešas klašu komandas, arī izspēlēja spēles apakšgrupās  un tālāk , līdz pat 5.-6.vietai.
9.klašu sacensības notika 24.aprīlī, kurās piedalījās piecas komandas. Jāatzīmē, ka viena no šim komandām bija Mores pamatskolas 7.-9.klašu apvienotā komanda.
Izcīnītās vietas.
1.    7.klašu grupā:
2.    Siguldas 1.pamatskola 7.a klase.
3.    Siguldas Valsts ģimnāzijas 7.b klase.
4.    Siguldas Valsts ģimnāzijas 7.c klase.
5.    Siguldas pilsētas vidusskolas 7.b klase.
8.klašu grupā:
1.    Siguldas 1.pamatskolas 8. a klase.
2.    Siguldas pilsētas vidusskolas 8. klase
3.    Siguldas Valsts ģimnāzija 8. c klase.
4.    Siguldas 1.pamatskola 8. b klase.
5.    Siguldas Valsts ģimnāzijas 8.b klase.
6.    Siguldas 1.pamatskola 8.c klase.
9. klašu grupā:
1.    Siguldas 1.pamatskola 9. b klase.
2.    Siguldas Valsts ģimnāzija 9. b klase.
3.    Siguldas Valsts  ģimnāzija  9. c klase.
4.    Siguldas Valsts ģimnāzija 9. a klase.
5.    Mores pamatskola 7.-9. klašu komanda.

7.8.9.tabulas_kopā.docx