Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpiniet pārlūkošanu vietnē vai noklikšķinot uz pogas Piekrītu, lai apstiprinātu sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkdatnes.

Piekrītu Plašāku informāciju par sīkdatnēm varat atrast šeit

Basketbolistu sezona tuvojas noslēgumam

Sestdien ar vairākām Siguldas komandu spēlēm noslēdzās Latvijas jaunatnes basketbola līgas regulārā sezona. 2018./2019.g sezona beigusies U12, U13 puišu un U13, U14 meiteņu komandām. U14 puiši vēl piedalās pārspēlēs par tiesībām nakošajā sezonā spēlēt 1. divīzijā, bet otrdien U19 puiši uzsāks play-off pirmo kārtu pret Talsiem.

U12 vecuma grupā spēlē 2007.g dzimušie puiši. 51 komandas konkurencē mūsu puiši izcīnīja 33. vietu, sezonas laikā izcīnot 11 uzvaras un piedzīvojot 22 zaudējumus, tabulā sakrājot 80 punktus. Priekšā tikai vienas uzvaras attālumā palika Kraukļa VEF un Rugāju komandas. Ņemot vērā puišu sastāvu, manuprāt, diezgan cienījams sasniegums. Pusi komandas veidoja 2008.g. dzimušie zēni, kuriem šī bija nopietna pieredze nākamajai sezonai. Komandas galvenie motori bija Silvestrs Kalniņš um Klāvs Priede, kas ar savu saspēli bieži vien priecēja ar skaistām epizodēm. Arī mazā maiņa - Aksels Veģeris, Kristers Vikmanis, Rihards Krauze, Emīls Eisaks vilka komandu uz priekšu.

U13 vecuma grupā spēlē 2006.g. dz. zēni un meitenes. Puiši 43 komandu konkurencē izcīnīja 24. vietu, sezonas laikā izcīnot 14 uzvaras un piedzīvojot 15 zaudējumus. Tabulā 79 punkti. Puiši kopumā aizvadīja labu sezonu un vairākas spēles cīnījās līdzīgi ļoti līdzīgi un sīvi. Komandas motori bija Dāvis Dūka, Reinis Aizupietis, Rodrigo Auziņš un Renārs Mitrofanovs, Silvestrs Kalniņš, kas regulāri izcēlās ar gūtiem punktiem.
U13 meitenes savukārt 19 komandu konkurencē izcīnīja 17. Vietu. Sezonas laikā izcīnītas 4 uzvaras un piedzīvoti 16 zaudējumi. Meitenes sezonu izturēja 8 cilvēku sastāvā, ik pa laikam piesaistot jaunākās meitenes uz spēlēm. Komandas motori Santa Reizniece, Sindija Gabrāne un Justīne Kalniņa.

U14 meitenes sezonu uzsāka 2. divīzijā ar vēl 10 citām komandām. Sezonā izcīnīta 9. vieta. Kopējā bilance 4 uzvaras un 16 zaudējumi. Kopumā aizvadījām progresējošu sezonu, otrajā aplī izdevās nospēlēt daudz stabilāk un sāka veidoties arī komandas uzbrukums. Komandas galvenie motori Paula Jirgensone (videji 12,6 punkti) un Ērika Pudņika (10,1punkts).

Šobrīd mums ir neliels pārejas posms. Uzsāksim gatavošanos pavasara turnīriem un Baltā kausa fināliem U10, U11 vecuma grupas komandām, kas norisināsies maija beigās, jūnija sākumā.
U10, U11 un U13 puiši maija vidū dosies uz turnīru Polijā, bet U14 meitenes un arī U-14 puiši maija beigās startēs turnīrā Zviedrijā.

Sagatavoja Trenere Lelde Bērziņa