Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpiniet pārlūkošanu vietnē vai noklikšķinot uz pogas Piekrītu, lai apstiprinātu sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkdatnes.

Piekrītu Plašāku informāciju par sīkdatnēm varat atrast šeit

Informācija par jaunu audzēkņu uzņemšanu 2019./2020.m.g.

Uzņemšana 
Siguldas Sporta skolā 2019./2020.mācību gadā

Siguldas Sporta skola piedāvā mērķtiecīgus treniņus sertificētu treneru vadībā 14 akreditētās sporta programmās 8 sporta veidos: badmintonā, basketbolā, dambretē, distanču slēpošanā, kalnu slēpošanā, orientēšanās sportā, peldēšanā, vieglatlētikā, kā arī vairākas interešu izglītības programmas. Nodarbības notiek Siguldas Sporta centrā, Siguldas Sporta skolā, Fischer slēpošanas centrā, Pilsētas slēpošanas trasē, Allažu sporta centrā, Siguldas 1.pamatskolas sporta kompleksā. Tiek nodrošināts transports bērnu nokļūšanai no skolām uz nodarbību vietām pēc pašvaldības apstiprināta grafika.

Basketbola nodaļā tiks uzņemti zēni un meitenes vecumā no 7 līdz 11 gadiem. Basketbola nodaļa piedāvā vispārattīstošus, interesantus treniņus. No U-10 vecuma grupas Siguldas Sporta skolas audzēkņi piedalās VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas organizētajos turnīros, no U-12 vecuma grupas Sporta skolas komandas spēlē VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas čempionātā. Basketbolistu nodarbības notiek Siguldas Sporta skolā, Siguldas Sporta centrā un Allažu Sporta centrā. Informācija par Basketbola nodaļu, zvanot pa tālr. 22022898.
Badmintona nodaļā tiks uzņemti zēni un meitenes vecumā no 7 līdz 9 gadu vecumam. Zēni un meitenes 10 - 12 gadu vecumā  (2009.-2007.g.dz.) tiks uzņemti ar atbilstošu fizisko un speciālo sagatavotību. Siguldas Sporta skolas badmintonisti visās vecuma grupās ir vieni no spēcīgākajiem Latvijā. Šīs nodaļas treniņgrupu nodarbības notiek Siguldas 1.pamatskolā, Siguldas Sporta centrā. Informācija par Badmintona nodaļu, zvanot pa tālr. 22022898.
Vieglatlētikas nodaļā tiks uzņemti zēni un meitenes no 7 līdz 9 gadu vecumam. Vieglatlētikas pamatā ir cilvēku dabiskās kustības - iešana, skriešana, lēkšana. Sporta veids attīsta un izkopj organisma galvenās fiziskās īpašības. Siguldas Sporta skolas vieglatlētu nodarbības notiks stadionā (rudens, pavasara, vasaras periodā), Siguldas Sporta centrā. Informācija par Vieglatlētikas nodaļu, zvanot pa tālr. 22022898.
Dambretes nodaļā tiks uzņemti zēni un meitenes no 7 līdz 10 gadu vecumam. Dambretes galvenais uzdevums ir attīstīt domāšanas procesus, veicināt un uzlabot atmiņu un iztēli. Siguldas dambretisti regulāri izcīna godalgotas vietas Latvijas jauniešu čempionātos 64 un 100 lauciņu dambretē, pārstāv Latviju Eiropas un pasaules jauniešu čempionātos. Dambretistu nodarbības notiek Siguldas Valsts ģimnāzijas telpās, Kr. Barona ielā 10. Informācija par nodarbībām, zvanot trenerim Edgaram Ratniekam, tālr. 29711798.
Distanču slēpošanas nodaļā tiks uzņemti zēni un meitenes no 7 līdz 10 gadu vecumam. Nodarbības notiek Fischer slēpošanas centrā, Puķu ielā 4, Siguldas Sporta centrā. Informācija par Distanču slēpošanas nodaļu, zvanot pa tālr. 22022898.
Kalnu slēpošanas nodaļā tiks uzņemti  8 g.v. un vecāki zēni un meitenes ar atbilstošu fizisko un speciālo sagatavotību konkursa kārtībā saskaņā ar skolas mācību-treniņu grupu komplektācijas plānu. Uzņemšanas pārbaudījumi notiks 28.augustā plkst. 10.00 Siguldas pilsētas stadionā, A.Kronvalda ielā 7A. Iepriekšēja pieteikšanās pārbaudījumiem līdz 23.augustam, rakstot uz e-pastu [email protected] Informācija par Kalnu slēpošanas nodaļu, zvanot pa tālr. 29427341.
Orientēšanās sporta nodaļā tiks uzņemti zēni un meitenes no 7 līdz 10 gadu vecumam. Orientēšanās sports ir aizraujoša aktivitāte Tev un taviem draugiem, atrašanas prieks un kopīgi pavadīts laiks; dabas un apkārtnes iepazīšana, mācīšanās būt vērīgam, savas izdomas, veiklības un veiksmes pārbaudīšana. Un tas viss svaigā gaisā. Informācija par Orientēšanās sporta nodaļu, zvanot pa tālr. 22022898.

Peldēšanas nodaļā tiks uzņemti zēni un meitenes no 7 līdz 11 gadu vecumam konkursa kārtībā. Peldēšana ir viens no skaistākajiem sporta veidiem, kurš vispusīgi ietekmē un norūda organismu. Peldēšana uzlabo asinsriti, stimulē sirds darbību, nostiprina elpošanas sistēmu, kaulu audus, mugurkaulu, veido pareizu stāju, uzlabo pašsajūtu. Informācija par uzņemšanas pārbaudījumiem Peldēšanas nodaļā, zvanot pa tālr. 29427341.

Jaunu audzēkņu uzņemšana Siguldas Sporta skolas profesionālās ievirzes sporta izglītības un 
interešu izglītības programmās notiks no 20.augusta līdz 20.septembrim.

 

 

uzn_plakats_A3_2-01.jpg