Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpiniet pārlūkošanu vietnē vai noklikšķinot uz pogas Piekrītu, lai apstiprinātu sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkdatnes.

Piekrītu Plašāku informāciju par sīkdatnēm varat atrast šeit

Izvēlies savu sporta veidu Siguldas Sporta skolā!

Esi uzsācis mācības vispārizglītojošās skolas 1. vai 2.klasē? Tad ir īstais brīdis iestāties arī Sporta skolā, lai pēc skolas mācību stundām apgūtu kādu no mūsu piedāvātajiem sporta veidiem. Noteikti būsi priecīgs izkustēties profesionālu treneru vadībā, kļūt ātrāks, veiklāks, spēcīgāks, pārliecinātāks par sevi, satikt jaunus draugus, startēt sacensībās gan tepat Siguldā, gan tuvākās un tālākās Latvijas un Eiropas pilsētās. 
Arī mēs esam skola, kura pēc astoņiem mācību gadiem izsniegs apliecību par sporta veida pamatzināšanu apguvi, un būs iespējams turpināt mācības nākamajā līmenī, pēc kura iegūtā apliecība jau būs plats solis sporta trenera profesijas apguves ceļā.

Piedāvājam trenēties šādos sporta veidos:

Basketbols - treniņi notiks otrdienās, piektdienās Siguldas Sporta centrā 14.00-15.15, trešdienās Siguldas Sporta skolā 15.00-16.30.

Badmintons – treniņi notiks Siguldas Sporta centrā pirmdienās, trešdienās, piektdienās 15.00-16.30.

Vieglatlētika – treniņi notiks Siguldas Sporta centrā otrdienās 15.00-16.30, ceturtdienās 15.00-16.00, piektdienās 16.30-18.00.

Orientēšanās sports – treniņi notiks pirmdienās angārā 16.00-17.30, otrdienās Siguldas Sporta centrā 15.00-16.30, piektdienās angārā 16.00-17.00.

Peldēšana – treniņi notiks Siguldas Sporta centra baseinā pirmdienās 16.00-17.00, trešdienās 15.00-17.00, ceturtdienās 14.30-16.00.

Distanču slēpošana – treniņi notiks Fischer sporta centrā pirmdienās, trešdienās 15.30 – 17.00

Jaunu audzēkņu uzņemšana Siguldas Sporta skolas profesionālās ievirzes sporta izglītības un interešu izglītības programmās notiks no 20.augusta līdz 20.septembrim.

Siguldas Sporta skola piedāvā mērķtiecīgus treniņus sertificētu treneru vadībā 14 akreditētās sporta programmās 8 sporta veidos: badmintonā, basketbolā, dambretē, distanču slēpošanā, kalnu slēpošanā, orientēšanās sportā, peldēšanā, vieglatlētikā, kā arī vairākas interešu izglītības programmas. Nodarbības notiek Siguldas Sporta centrā, Siguldas Sporta skolā, Fischer slēpošanas centrā, Pilsētas slēpošanas trasē, Allažu sporta centrā, Siguldas 1.pamatskolas sporta kompleksā. Tiek nodrošināts transports bērnu nokļūšanai no skolām uz nodarbību vietām pēc pašvaldības apstiprināta grafika.

Informācija par uzņemšanu Siguldas Sporta skolā www.siguldassportaskola.lv, e-pasts [email protected], tālr. 22022898.
 

uzņemšana.doc