Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpiniet pārlūkošanu vietnē vai noklikšķinot uz pogas Piekrītu, lai apstiprinātu sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkdatnes.

Piekrītu Plašāku informāciju par sīkdatnēm varat atrast šeit

Jau šonedēļ Latvijas Jaunatnes VIII Olimpiāde

 

Siguldas novada komanda sastāv no 34 sportistiem, 10 treneriem. Komanda startēs septiņos olimpiskajos  sporta veidos – vieglatlētikā, badmintonā, peldēšanā, pludmales volejbolā, džudo, golfā, loka šaušanā un vienā neolimpiskajā sporta veidā – orientēšanās sportā.

Sacensību atklāšanas parāde notiks 5.jūlijā, plkst.21:00, Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā. Siguldas novada karogu nesīs badmintoniste Liāna Lenceviča, vairākkārtēja    Latvijas čempione dažādās vecuma grupās vienspēlēs un dubultspēlēs. Starptautisku turnīru laureāte

Siguldas novada komandas starti.

Golfs – piedalīsies divi pārstāvji Marks Truhins un Jānis Asaris, sacensības notiks Tukumā, Tukuma Golfa kluba laukumā “Odiņi”.5.-7.jūlijā, sākums plkst.10:00.

Pludmales volejbols – divas komandas,  jaunieši – Martins Dāvis Vēvers un Sandijs Suhānovs, jaunietes – Enija Čečiņa un Rūta Savčenkovs, treneris Normunds Šulte, sacensību vieta - Jelgavā, Pasta salā,5.-6.jūlijā, sākums plkst. 10:00.

Peldēšana – Maksis Maksimilians Veģeris, Kārlis Dobelnieks, Gustavs Šreitmanis, Aleksandrs Matrosovs. Sacensību vieta Jelgava, LLU Sporta centrs. 5.jūlijā sākums plkst.14:15, 6. jūlijā, plkst.11:15.

Orientēšanās sports – Anete Actiņa un treneris Atis Heinols, 5.jūlijs, Jelgava, Pasta sala, plkst.11:00, 6.jūlijs Vilces sporta bāze, plkst.11:00.

Loka šaušana –Elīna Zālīte, Elīna Lillenfelde, treneris Jānis Bērziņš, Jelgava, Lielupes pļava pretī Jelgavas pilij, 6.jūlijs, plkst.10:00.

Badmintons –Liāna Lenceviča, Arta Priedniece, Annija Rulle – Titava, Amanda Sofija Grosberga, Gints Bērziņš, Alans Zandovskis, Sandijs Suhānovs, treneri Ainārs Gureckis un Uvis Raivis Kronenbergs. Jelgava, LLU Sporta nams, 6.jūlijs, plkst.10:00, 7.jūlijs, plkst.9:00.

Vieglatlētika – Līna Gaile, Alise Krīgere, Elza Lešinska, Paula Lucāne, Annija Šmaliņa, Mārtiņš Bojārs, Markuss Renārs Everss, Kristaps Feldmanis, Otomārs Gulbis, Emīls Kravalis, Jānis Odziņš, Artūrs Šķesters, Daniels Strods, treneri Gunta Blūmiņa, Solveiga Ziediņa, Arnolds Strenga. Jelgava, Zemgales Olimpiskais centrs, 6.jūlijā, plkst.12:30, 7.jūlijā, plkst.10:30.

Džudo – Matīs Urbanovičs, treneris Ivo Alksnis. Jelgava, Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola, 7.jūlijs, plkst.12:00.

Latvijas Jaunatnes Olimpiāde ir nozīmīgs notikums Latvijas sportā, kas pulcē jaunos sportistus no visas Latvijas. Olimpiādes laikā tiks noskaidrota sportiskākā Latvijas pašvaldība un labākie Latvijas sportisti vasaras Olimpisko spēļu sporta veidos.

Latvijas Jaunatnes Olimpiāde ir valsts mēroga sporta sacensības, kurās piedalās novadu un republikas nozīmes pilsētu komandas. Sacensību mērķis ir noteikt labākos Latvijas jaunos sportistus. Vienlaikus sportisti vairākos sporta veidos sacentīsies par tiesībām pārstāvēt Latviju Eiropas Jaunatnes vasaras Olimpiādē, kas nākamā gada vasarā notiks Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku.

 Latvijas jaunatnes VII Olimpiāde  notiks 2019.gada 5. - 7.jūlijā Jelgavā.
Siguldas novada komanda sastāv no 34 sportistiem, 10 treneriem. Komanda startēs septiņos olimpiskajos  sporta veidos – vieglatlētikā, badmintonā, peldēšanā, pludmales volejbolā, džudo, golfā, loka šaušanā un vienā neolimpiskajā sporta veidā – orientēšanās sportā.
Sacensību atklāšanas parāde notiks 5.jūlijā, plkst.21:00, Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā. Siguldas novada karogu nesīs badmintoniste Liāna Lenceviča, vairākkārtēja    Latvijas čempione dažādās vecuma grupās vienspēlēs un dubultspēlēs. Starptautisku turnīru laureāte
Siguldas novada komandas starti.
Golfs – piedalīsies divi pārstāvji Marks Truhins un Jānis Asaris, sacensības notiks Tukumā, Tukuma Golfa kluba laukumā “Odiņi”.5.-7.jūlijā, sākums plkst.10:00.
Pludmales volejbols – divas komandas,  jaunieši – Martins Dāvis Vēvers un Sandijs Suhānovs, jaunietes – Enija Čečiņa un Rūta Savčenkovs, treneris Normunds Šulte, sacensību vieta - Jelgavā, Pasta salā,5.-6.jūlijā, sākums plkst. 10:00.
Peldēšana – Maksis Maksimilians Veģeris, Kārlis Dobelnieks, Gustavs Šreitmanis, Aleksandrs Matrosovs. Sacensību vieta Jelgava, LLU Sporta centrs. 5.jūlijā sākums plkst.14:15, 6. jūlijā, plkst.11:15.
Orientēšanās sports – Anete Actiņa un treneris Atis Heinols, 5.jūlijs, Jelgava, Pasta sala, plkst.11:00, 6.jūlijs Vilces sporta bāze, plkst.11:00.
Loka šaušana –Elīna Zālīte, Elīna Lillenfelde, treneris Jānis Bērziņš, Jelgava, Lielupes pļava pretī Jelgavas pilij, 6.jūlijs, plkst.10:00.
Badmintons –Liāna Lenceviča, Arta Priedniece, Annija Rulle – Titava, Amanda Sofija Grosberga, Gints Bērziņš, Alans Zandovskis, Sandijs Suhānovs, treneri Ainārs Gureckis un Uvis Raivis Kronenbergs. Jelgava, LLU Sporta nams, 6.jūlijs, plkst.10:00, 7.jūlijs, plkst.9:00.
Vieglatlētika – Līna Gaile, Alise Krīgere, Elza Lešinska, Paula Lucāne, Annija Šmaliņa, Mārtiņš Bojārs, Markuss Renārs Everss, Kristaps Feldmanis, Otomārs Gulbis, Emīls Kravalis, Jānis Odziņš, Artūrs Šķesters, Daniels Strods, treneri Gunta Blūmiņa, Solveiga Ziediņa, Arnolds Strenga. Jelgava, Zemgales Olimpiskais centrs, 6.jūlijā, plkst.12:30, 7.jūlijā, plkst.10:30.
Džudo – Matīs Urbanovičs, treneris Ivo Alksnis. Jelgava, Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola, 7.jūlijs, plkst.12:00.
Latvijas Jaunatnes Olimpiāde ir nozīmīgs notikums Latvijas sportā, kas pulcē jaunos sportistus no visas Latvijas. Olimpiādes laikā tiks noskaidrota sportiskākā Latvijas pašvaldība un labākie Latvijas sportisti vasaras Olimpisko spēļu sporta veidos.
Latvijas Jaunatnes Olimpiāde ir valsts mēroga sporta sacensības, kurās piedalās novadu un republikas nozīmes pilsētu komandas. Sacensību mērķis ir noteikt labākos Latvijas jaunos sportistus. Vienlaikus sportisti vairākos sporta veidos sacentīsies par tiesībām pārstāvēt Latviju Eiropas Jaunatnes vasaras Olimpiādē, kas nākamā gada vasarā notiks Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku.