Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpiniet pārlūkošanu vietnē vai noklikšķinot uz pogas Piekrītu, lai apstiprinātu sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkdatnes.

Piekrītu Plašāku informāciju par sīkdatnēm varat atrast šeit

Latvijas Universiādes sacensības badmintonā

Latvijas XXIX Universiādes badmintona turnīrā, kas notika pagājuša nedēļas nogalē Jelgavā,  piedalījās 26 dalībnieki, kuri pārstāvēja sešas Latvijas augstskolas, tai skaitā RTU, RSU, LU, LLU, DU un LSPA. Turnīrā piedalījās arī 5 ārvalstu studenti, kuri pārstāvēja Vāciju, Indiju un Šrilanku. Tāpat jāatzīmē, kā turnīrā piedalījās ne tikai pieredzējuši badmintona spēlētāji, bet arī savas augstskolas patrioti no citiem sporta veidiem, tai skaitā siguldiete LSPA studente un kalnu slēpotāja Lelde Gasūna, kura piedalījusies Soču un Phjončhanas Olimpiskajās spēles.
Sacensībās piedalījās Latvijas 2019.gada čempioni, tai skaitā Reinis Krauklis un siguldiete Jekaterina Romanova, kuri, saprotams, bija favoriti. RTU students Reinis Krauklis izcīnīja visas trīs iespējamās zelta medaļas, tādējādi kļūstot par Latvijas XXIX Universiādes badmintona absolūto čempionu. Savukārt LSPA studente Jekaterina Romanova uzvarēja sieviešu vienspēļu turnīrā, izcīnīja 2.vietu sieviešu dubultspēlēs kopā ar Leldi Gasūnu un 3.vietu jauktajās dubultspēlēs pārī ar siguldieti Uvi Raivi Kronenbergu, tādējādi saņemot visu kalumu medaļas.
Vēl Siguldu pārstāvēja RSU students Jānis Norvelis, izcīnot sudraba medaļu jauktajā dubultspēlē un bronzu vienspēlē vīriešiem.