Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpiniet pārlūkošanu vietnē vai noklikšķinot uz pogas Piekrītu, lai apstiprinātu sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkdatnes.

Piekrītu Plašāku informāciju par sīkdatnēm varat atrast šeit

Mazie vieglatlēti izmēģina spēkus vieglatlētikas 3-cīņā Limbažos

7.decembrī Siguldas Sporta skolas 2008.gadā dzimušie un jaunākie Vieglatlētikas nodaļas audzēkņi devās uz Limbažu NSSS rīkotajām sacensībām neparastā vieglatlētikas 3-cīņā. Dalībnieki varēja piedalīties lēkšanas, sprinta un grūšanas/mešanas specializētajās distancēs. Kaut siguldieši netika uz medaļu pjedestāla, tomēr tas bija labs sezonas iesākums un jauna pieredze šāda veida sacensībās.
SPRINTA 3-CĪŅĀ  (60m/b, 60m un 200m) Zēniem 2008./2009.g.dz. vecuma grupā vislabāk veicās treneru Guntas Blūmiņas un Arnolda Strengas audzēkņiem. Sprinta daudzcīņā Ernests Lešinskis kopvērtējumā ieguva 5.vietu (60m individuāli 2.labākais laiks -  9,57s), bet Martins Stūrītis, sacenšoties ar gadu vecākiem konkurentiem, izcīnija augsto 7.vietu (200m distancē 3.labākais laiks - 33,54s). Oskaram Švarckopfam – 12.vieta. Jāatzīmē, ka sprinta 3-cīņā piedalījās 31 dalībnieks. Labs veikums mazajiem sprinteriem!
Arī meitenes parādīja ļoti labus rezultātus šajā vecuma grupā. Treneres Solveigas Ziediņas audzēkne Laura Petrovska tikai par vienu punktu atpalika no medaļniekiem,  kopvērtējumā ierindojoties augstajā 4.vietā (individuāli 3.vieta 60m/b ar rez. 11.18s). Savukārt Marta Jēkabsone, kura ir dzimusi 2009.gadā, starp 31 sprinteri 60m uzrādīja trešo labāko laiku – 9,24s un kopumā nostājās blakus Laurai, saņemot diplomu par 5.vietu. 
Paulai Leimanei 12.v., Elitai Tauriņai 19.v., Elīzai Polei 20.,Anetei Heniņai 26.v., bet Gabrielai Niedingai 28.vieta. 

LĒKŠANAS 3-CĪŅÁ (augstlēkšana, tāllēkšana, 60m) 2008./2009.g.dz. grupā, pirmoreiz lecot augstlēkšanu sacensībās, atzīstamus rezultātus parādīja Toms Saule un Edvards Brivna (tr. S.Ziediņa). Toms pārvarēja 1,15m augstumu, uzrādot 3.labāko rezultātu, bet Edvardam padevās 1,05m. T.Saule arī tāllēkšanā izcīnīja 3.vietu – rez.3,45m. Kopvērtējumā Toms Saule saņēma diplomu par augsto 5.vietu, bet gadu jaunākais Edvards Brivna ieguva 11.vietu 22 dalībnieku konkurencē.
GRŪŠANAS 3-CĪŅĀ (loges grūšana 2kg, 60m, 200m) Kārlis Ieviņš ierindojās 11.vietā, bet Gustavs Jankevičs – 17.v. (tr.S.Ziediņa).
SPRINTA 3-CĪŅĀ visjaunākajiem dalībniekiem 2010. un 2011.g.dz. bija jāveic 60m, tāllēkšana un 200m. Siguldas SS vienīgais pārstāvis Tomass Uzuls visās disciplīnās uzrādīja jaunus personīgos labākos rezultātus un kopvērtējumā ieguva 18.vietu. Prieks par Tomasa apņēmību!

Trenere Solveiga Ziediņa