Noskaidroti uzvarētāji vieglatlētikas četrcīņā

13.decembrī Siguldas Sporta centrā 2009.-2010.gadā dzimušie zēni un meitenes sacentās vieglatlētikas 4-cīņas sacensībās, kuras organizēja Siguldas Sporta skolas Vieglatlētikas nodaļas trenere Solveiga Ziediņa. Četrcīņas disciplīnas bija 30m sprints, tāllēkšana, pildbumbas mešana un 100m skrējiens. Tiesnešu pienākumus pildīja Sporta skolas Vieglatlētikas nodaļas vecāko grupu audzēkņi. Medaļas tika izcīnītas kopvērtējumā, saskaitot atsevišķās disciplīnā izcīnītās vietas.

2010.g.dz. meiteņu konkurencē uzvarēja Alesija Terlanova (kalnu slēpošana, tr. G.Gasūna) - 7 punkti, 2.v. Annika Slapjuma (basketbols, tr. L.Bērziņa) - 11 punkti, 3.v. Lība Šķipore (vieglatlētika, tr. S.Ziediņa).

2010.g.dz. zēnu konkurencē (30 dalībnieki) uzvarēja Kristiāns Indriksons (kalnu slēpošana, tr. I.Meldere) - 8 punkti, 2.v. Patriks Ciaguns (SK Pantera, tr. I.Meldere) - 17 punkti, 3.v. Ronijs Doršs (kalnu slēpošana, tr. I.Meldere) - 18 punkti.

2009.g.dz. meiteņu konkurencē 1.vietā Marta Jēkabsone (vieglatlētika, tr.S.Ziediņa) - 7 punkti, 2.v. Beatrise Reinika (kalnu slēpošana, tr. G.Gasūna) - 8 punkti, 3.v. Nikola Krontāle (basketbols, tr. L.Bērziņa) - 17 punkti.

2009.g.dz. zēnu konkurencē 1.vietā Martins Stūrītis (vieglatlētika, tr. S.Ziediņa) - 4 punkti, 2.v. Edvards Brivna (vieglatlētika, tr. S.Ziediņa) - 11 punkti, 3.v. Matīss Ziediņš (basketbols, tr. M.Veics) - 14 punkti.