Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpiniet pārlūkošanu vietnē vai noklikšķinot uz pogas Piekrītu, lai apstiprinātu sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkdatnes.

Piekrītu Plašāku informāciju par sīkdatnēm varat atrast šeit

Noslēgusies Latvijas Jaunatnes VIII Olimpiāde

 

No 5.-7.jūlijasm Jelgavā norisinājās Latvijas Jaunatnes VII Olimpiāde. Kopumā piedalījās 59 novadu un pilsētu komandas. Siguldas novada komanda ieguva 17.vietu, izcīnot trīs zelta, divas sudraba un četras bronzas medaļas.

Trīs zelta medaļas izcīnīja badmintonisti -  Gints Bērziņš un Alens Zandovskis  - vīriešu dubultspēlēs, Liāna Lenceviča un Arta Priedniece – sieviešu dubultspēlēs, Liāna Lenceviča un Alens Zandovskis – jauktajās dubultspēlēs. Sudraba medaļas izcīnīja pludmales volejbolisti – Sandijs Suhānovs un Dāvis Martins Vēvers un badmintonā sieviešu vienspēlēs – Liāna Lenceviča. Bronzas medaļas – badmintonā sieviešu vienspēlēs – Arta Priedniece, vīriešu vienspēlēs – Alens Zandovskis, sieviešu dubultspēlēs – Annija Rulle–Titava un Amanda Sofija Grosberga un peldētājs Kārlis Dobelnieks 100m tauriņstila peldējumā.

Olimpiādē tiek apbalvotas pirmās sešas vietas , līdz ar to uz pjedestāla kāpa arī citi mūsu komandas pārstāvji. 4. vietas – vieglatlētikā Līnai Gailei 2000m kavēkļu skrējienā un 3000 m skrējienā, Elza Lešinska trīsoļlēkšanā, Elīna Lilienfelde – loka šaušanā,  Jānis Asaris golfa sacensībās.5.vietas – Annija Rulle-Titava sieviešu vienspēlēs, Kārlis Dobelnieks 200m kompleksajā peldējumā. 6.vieta – Elīnai Zālītei – loka šaušanā.

Paldies visai Siguldas novada komandai par startiem!