Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpiniet pārlūkošanu vietnē vai noklikšķinot uz pogas Piekrītu, lai apstiprinātu sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkdatnes.

Piekrītu Plašāku informāciju par sīkdatnēm varat atrast šeit

Pirmajā 1/16 fināla spēlē uzvar Sigulda

Otrdienas vakarā Siguldas Sporta skolā notika pirmā Latvijas Jaunatnes basketbola līgas U19  vecuma grupas 1/16 fināla spēle starp Siguldas un Talsu komandām. ļoti saspringtā cīņā ar viena punkta pārsvaru uzvaru svinēja mājinieki. Atbildes spēle notiks ceturtdien plkst. 17.30 Talsu sporta namā. 

Pirmais abu komandu duelis parādīja, ar ko atšķiras regulārās sezonas un playoff  spēles - motivācija basketbolistiem cita, pašatdeve un cīņasspars sasniedz visaugstāko pakāpi. Tam gan šad tad līdzi nāk papildus nervozitāte, kad, šķiet, rokas sāk trīcēt un bumba negrib klausīt. 

Pretinieki otrās ceturtdaļas vidū ieguva 11 punktu pārsvaru, bet tad sāka pagurt viņu garie spēlētāji, bet pret īsāku sastāvu siguldiešiem izdevās sadeldēt starpību, un puslaiks beidzās tikai ar trīs punktu deficītu 33:36. Otrajā puslaikā lielākā rezultāta starpība bija 44:38 nu jau siguldiešu labā. Un turpmāk punkts punktā, līdz pat beigu signālam, kad tablo fiksēja rezultātu 72:71 siguldiešu labā.

Siguldas komandā rezultatīvākais ar 21 punktu bija Roberts Bērze, viņam arī 15 atlekušās bumbas, no tām 4 uzbrukumā, tas ir labs rādītājs, ja ņem vērā, ka vienam no pretiniekiem augums ir 2.10 m, otram centram 1.99 m. 20 punktus guva Didzis Mališevs, 9 Toms Aizupietis, 8 Daniels Iļjins. Komandas trenere Agnija Enikova pēc spēles atzina, ka puišu sniegums nebūt nebija ideāls, daudzas lietas siguldieši var izdarīt vēl labāk. Tāpēc, ja siguldieši izdarīs pareizos secinājumus un uzlabos savu spēli gan aizsardzībā, gan uzbrukumā, spēle Talsos var atnest uzvaru arī divu spēļu summā.

Līdzjutēju atbalsts Sporta skolas tribīnēs bija fantastisks. Paldies visiem, kuri juta līdzi un nežēloja balsis un plaukstas!