Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpiniet pārlūkošanu vietnē vai noklikšķinot uz pogas Piekrītu, lai apstiprinātu sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkdatnes.

Piekrītu Plašāku informāciju par sīkdatnēm varat atrast šeit

Rīt VFS testi

Rīt, 24.septembrī, Siguldas Sporta skolas audzēkņi kārtos Vispārējās fiziskās sagatavotības (VFS) testus. Ņemot vērā laika prognozes, pašlaik tiek plānots, ka testu kārtošana notiks ārā, stadionā. Bet lūgums sportistiem tomēr paņemt līdzi apavus iekštelpām, ja nu laika apstākļi tomēr nebūs piemēroti āra aktivitātēm.

Plkst. 15.00 VFS testus sāk kārtot 2012.-2007.g.dz. audzēkņi. Plkst. 17.00 VFS testus kārtos 2006.-2001.g.dz. audzēkņi. 

Informācija par disciplīnām pievienotajā failā.

Jautājumu gadījumā zvanīt Ilzei Ratniecei, tālr. 22022898.

2019_rudens_nolikums.pdf