Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpiniet pārlūkošanu vietnē vai noklikšķinot uz pogas Piekrītu, lai apstiprinātu sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkdatnes.

Piekrītu Plašāku informāciju par sīkdatnēm varat atrast šeit

Sākas izšķirošās cīņas Latvijas Jaunatnes basketbola līgā

Otrdien, 16.aprīlī, sāksies Latvijas Jaunatnes basketbola līgas  (turpmāk LJBL) finālsacensības U19 vecuma grupā. Siguldas Sporta skola 1/16 finālā sacentīsies ar Talsu komandu. Pirmā spēle notiks 16.aprīlī plkst. 18.00 Siguldas Sporta skolā, Gāles ielā 29. Atbildes spēle tiks aizvadīta 18.aprīlī plkst. 17.30 Talsu Sporta namā.
Siguldas komandai šī nebija veiksmīgākā sezona. Pirms diviem gadiem puišiem izdevās izcīnīt Latvijas Jaunatnes basketbola līgas bronzas medaļas U16 vecuma grupā, pagājušajā sezonā nācās samierināties ar 7.vietu U17 grupā, savukārt šajā sezonā, kad Roberts Bērze sezonu aizvadīja LU komandā LBL 2 līgā, kā arī ilgstoši traumu ārstēja Daniels Iļjins, Sigulda LJBL pamatturnīrā izcīnīja tikai četras uzvaras, ierindojoties pēdējā - 14.vietā. Pateicoties LJBL U19 grupas finālspēļu pāru noteikšanas principiem, Siguldai 1/16 finālā nav jāspēlē pret pamatturnīra uzvarētājiem BJBS Rīga basketbolistiem, pretinieks būs 6.vietu ieguvušie Talsu basketbolisti. Pret talsiniekiem pamatturnīrā aizvadītajās divās spēlēs siguldieši piedzīvoja zaudējumus 66:74 un 71:79. Tie ir rezultāti, kas norāda līdzīgu spēku samēru. Ja otrdien Siguldas sastāvā spēlēs Roberts Bērze, tad pamatoti mājinieki varēs cerēt uz uzvaru. 
Līdz šim Siguldas komandai mājas spēlēs vienmēr ir bijis skaļš līdzjutēju atbalsts. Uz tādu ceram arī rītvakar. Tiekamies plkst. 18.00 Siguldas Sporta skolā!
Latvijas Basketbola Savienība pirms LJBL finālsacensībām izplatījusi aicinājumu spēlētājiem, treneriem, tiesnešiem, līdzjutējiem: “LJBL čempionāts ir ne tikai nopietnas sportiskas sacensības – tā ir iespēja jaunajiem dalībniekiem (gan spēlētājiem, gan tiesnešiem) mācīties, tostarp arī no savām kļūdām. Jaunieši nav profesionāļi, kurus var vērtēt pēc visstingrākās profesionāļu mērauklas. Tāpēc aicinām uz savstarpēju izpratni un cieņu, lai nesabojātu basketbola svētkus ar pārspīlētām emocijām.
Neatkarīgi no spēles sižeta pavērsieniem, ievērosim Godīgas spēles principus.
Pratīsim ar cieņu uzvarēt un ar cieņu atzīt, ka pretinieks šoreiz bijis stiprāks.
Neveiksmes brīdī meklēsim vainu sevī, nevis tiesnešos.
Atbalstīsim savējos, bet neaizskarsim pretiniekus un citus spēles dalībniekus.
Ļausim spēlētājiem spēlēt, treneriem – vadīt komandu un tiesnešiem – tiesāt spēles.
LJBL Nolikuma punkts 10.4.6. paredz, ka treneris atbild par savas komandas spēlētāju un viņu pārstāvju uzvedību spēles laikā – palīdzēsim trenerim un neiegāzīsim savu komandu!”

Ilze Ratniece