Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpiniet pārlūkošanu vietnē vai noklikšķinot uz pogas Piekrītu, lai apstiprinātu sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkdatnes.

Piekrītu Plašāku informāciju par sīkdatnēm varat atrast šeit

Sekmīgajiem basketbolistiem iespēja apmeklēt Saeimu

Latvijas Jaunatnes basketbola līgas delegācija otrdien, 4.jūnijā plkst.11:00 dosies tradicionālajā vizītē uz Saeimu, kur Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece sveiks sezonas labākos spēlētājus, trenerus un tiesnešus, Rīgas Biznesa skolas stipendijas ieguvēju, kā arī tos jaunos basketbolistus, kuri treniņus un spēles pratuši savienot ar labām sekmēm mācībās.

Lai varētu pretendēt uz līdzdalību šajā pasākumā  LJBL dalībniekam vai dalībniecei līdz 2.jūnijam, plkst.12:00 liecības kopija jāiesniedz LBS birojā (Ieriķu iela 3) vai jāiesūta ieskenēta ([email protected]). Pēc Liecību iesniegšanas jāsagaida apstiprinājums par dalību līdz 3.jūnijam.

Kritēriji:

1. Liecības tiek pieņemtas no skolēniem, kas mācās no 5. līdz 12. klasei (sekmes visos priekšmetos liecībā novērtēti ar atzīmi nevis aprakstu).

2. Neviena atzīme liecībā, jebkurā no vērtējamajiem priekšmetiem, nav zemāka par 7 (tas attiecas uz pilnīgi visām atzīmēm - pirmā semestra, otrā semestra, kā arī kopējo gada atzīmi).

3. Skolēnam ir jābūt licencētam LJBL  dalībniekam - šajā sezonā vismaz piecas spēles kādā no LJBL pieteiktajām komandām).

4. Ņemot vērā to, ka Saeimas namā varam uzņemt ierobežotu dalībnieku daudzumu, apstiprinājumu saņems 100 bērni – tie, kuri pieteikumus būs atsūtījuši visātrāk.

Iesniedzot liecības (kopijas), obligāti jānorāda:

-          skolēna vārds un uzvārds;

-          personas kods (nepieciešams Saeimas caurlaidei);

-          skolēna vai vecāka telefona numurs un e-pasts, uz kuru var sūtīt sīkāku informāciju par pasākumu.