Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpiniet pārlūkošanu vietnē vai noklikšķinot uz pogas Piekrītu, lai apstiprinātu sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkdatnes.

Piekrītu Plašāku informāciju par sīkdatnēm varat atrast šeit

Siguldas novada skolu 5.-6. klašu sporta diena 2019

Ceturtdien, 23.maijā, Siguldas pilsētas stadionā risinājās ikgadējās skolēnu sporta spēles, šoreiz savā starpā tikās un sacentās Siguldas novada skolu 5.-6.klašu skolēni. Kopumā piedalījās 17 komandas no visām novada skolām. Bērnu skaits pārsniedza 350 dalībniekus. Azarts, prieks, cīņas spars bija jūtams katrā metrā un katrā centimetrā. Katrs skolēns šajā diena veica četrus fiziskos pārbaudījumus – atspoles skrējienu, pildbumbas metienu, tāllēkšanu no vietas un kombinēto stafeti, kas sastāvēja no dažādu barjeru pārvarēšanas, līkločskrējiena un sprinta. Katra skolēna  rezultāts bija svarīgs, lai klase iegūtu pēc iespējas labāku vietu kopvērtējumā. Tam sekoja divas komandu stafetes – vieglatlētikas stafete 4 x 125 m un “Lielās balvas” izcīņa, kurā visiem komandas dalībniekiem bija jāpārvar piepūšamās atrakcijas šķēršļi un visai komandai jāveic kopīgs darbs. Īpaši skaļš un emocionāls atbalsts no klases biedriem bija tieši stafetēs.

Pasākuma noslēgumā visa komanda atbildēja uz deviņiem erudīcijas jautājumiem un desmito, kurā bija jānosauc trīs populārākie Siguldas novada iedzīvotāji. Atbildes bija ļoti pārliecinošas – Uģis Mitrevics, Martins Dukurs, Tomass Dukurs, Andris Šics un Juris Šics, prieks, ka tika pieminēts arī Siguldas Sporta skolas treneris un olimpietis Raivis Zīmelis.

5.klašu grupā:

  1. vieta Laurenču sākumskolas 5.A klase.
  2. vieta  Siguldas pilsētas vidusskolas 5.A klase.
  3. vieta Siguldas 1.pamatskolas 5.B klase.

6.klašu grupā:

1. vieta Siguldas pilsētas 6.D klase.

2.vieta Siguldas pilsētas vidusskolas 6.A klase.

3.vieta Siguldas pilsētas vidusskolas 6.C klase.

 

Paldies visiem skolēniem par enerģiju, ko viņi dāvā organizatoriem. Paldies skolotājiem par sadarbību. Paldies Siguldas Sporta skolas un Siguldas novada skolu pedagogiem, kuri palīdz organizatoriskajā darbā.

Aktīvu, sportisku vasaru! Uz tikšanos nākošajā mācību gadā!

Informāciju sagatavoja Siguldas Sporta skolas direktora vietniece Karīna Putniņa.