Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpiniet pārlūkošanu vietnē vai noklikšķinot uz pogas Piekrītu, lai apstiprinātu sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkdatnes.

Piekrītu Plašāku informāciju par sīkdatnēm varat atrast šeit

Siguldas novada skolu sacensības basketbolā C vecuma grupā

12.februārī Siguldas Sporta skolas zālē tikās piecas komandas, lai noskaidrotu labākos basketbolistus Siguldas novada skolu sacensībās C vecuma grupā (2005.-2006.g.dz.).

Četrām zēnu komandām no Siguldas Valsts ģimnāzijas (SVĢ), Siguldas pilsētas vidusskolas (SPV), Allažu pamatskolas un Siguldas 1.pamatskolas spēcīgu konkurenci izrādīja SVĢ meiteņu komanda (Alise Trifanova, Ērika Pudņika, Lauma Adrija Bērziņa, Gerda Anita Visocka, Laura Cakule, Elīna Boldāne, Daniela Nagle), kas interesantās un azartiskās spēlēs cīnījās pret zēnu komandām.  Pateicoties stabilai komandas spēlei un garākam rezervistu soliņam, visās spēlēs uzvaras un līdz ar to arī 1.vietu turnīrā guva SVĢ zēnu komanda (Artūrs Ersts, Emīls Matīss Bangevics, Viesturs Zemlītis, Mareks Mazurs, Dāvids Liziņš, Kristers Ritmanis, Gustavs Auziņš, Roberts Kraulis, Haralds Jēkabs Latkovskis). Labas basketbola prasmes demonstrēja Siguldas 1.pamatskolas komandas zēni. Zaudējot tikai ģimnāzijas puišiem, viņi ierindojās 2. vietā (Silvestrs Kalniņš, Reinis Aizupietis, Raiens Rūja, Jānis Stūrītis, Rodrigo Auziņš, Roberts Nekrašs, Valts Šūmanis, Matīss Ralfs Vīgants). Par 3. vietu risinājās spraiga cīņa starp Allažu pamatskolu un SPV. Ar viena punkta starpību uzvarēja allažnieki un saņēma bronzas medaļas (Aivis Miks Krūmkalns, Toms Kurpnieks, Markuss Janelsiņš, Reinis Ralfs Bušveits, Kārlis Krists Grundmanis, Roberts Vītols, Toms Sīmansons, Ralfs Dravnieks).
Sacensības tiesāja Siguldas Sporta skolas Basketbola nodaļas audzēkņi, kuriem tiesnešu prakse ietilpst Sporta skolas mācību programmā. 
Nākamās skolu sporta sacensības notiks 16.februārī Siguldas pagasta kultūras namā šahā, ka arī 20.februārī Siguldas Sporta centrā notiks Vidzemes reģiona finālsacensības tautas bumbā.