Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpiniet pārlūkošanu vietnē vai noklikšķinot uz pogas Piekrītu, lai apstiprinātu sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkdatnes.

Piekrītu Plašāku informāciju par sīkdatnēm varat atrast šeit

Siguldas novada skolu sacensības basketbolā D grupai

4.decembrī Siguldas Sporta skolas sporta zālē tikās četras Siguldas novada skolu D grupas jauniešu (2007. g.dz. un jaunāki) komandas no Allažu pamatskolas, Siguldas 1.pamatskolas, Laurenču sākumskolas un Siguldas pilsētas vidusskolas.
Katrā komandā tika pārstāvēti arī Siguldas sporta skolas basketbola nodaļas audzēkņi, tā kā turnīra gala rezultāti nebija paredzami.
Iegūtās vietas.
1.    Siguldas 1.pamatskola.
2.    Siguldas pilsētas vidusskola.
3.    Laurenču sākumskola.
4.    Allažu pamatskola.
5.    Spēles tiesāja Siguldas Sporta skolas audzēkņi Artūrs Ersts, Markuss Kalniņš, Kristaps Stupelis un Kristers Ritmanis. Viņi arī noteica turnīra labāko spēlētāju – par tādu tika atzīts Silvestrs Kalniņš (Siguldas 1.pamatskola).