Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpiniet pārlūkošanu vietnē vai noklikšķinot uz pogas Piekrītu, lai apstiprinātu sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkdatnes.

Piekrītu Plašāku informāciju par sīkdatnēm varat atrast šeit

Siguldas novada skolu sacensības telpu futbolā C grupai

13.novembrī Siguldas Sporta centrā norisinājās Siguldas novada skolu sacensības telpu futbolā C grupai, šajā vecuma startē jaunieši, kuri mācās 6.-7. klasē. Sākotnēji turnīram pieteicās sešas komandas, tomēr piedalījās četras – Laurenču sākumskola, Siguldas Valsts ģimnāzija un Siguldas pilsētas vidusskola ar divām komandām.

Daudzveidīgas emocijas un spēles prieks nepazuda nevienā spēlē, pat tad, ja pretiniekam bija ievērojams pārsvars.

Pārliecinoši spēcīgākie bija Siguldas Valsts ģimnāzijas spēlētāji. Komandas sastāvs – Emīls Matīss Bangevics, Dāvids Liziņš, Mareks Mazurs, Mārtiņš Mežsargs, Artūrs Ersts, Kristaps Stupelis, Roberts Kraulis, Gustavs Auziņš, Viesturs Zemlītis, Roberts Kanajevs- Salnais.

Par labāko spēlētāju tika atzīts SVĢ komandas spēlētājs Emīls Matīss Bangevics.

Turnīra rezultāti:

Siguldas Valsts ģimnāzija.
Siguldas pilsētas vidusskola 7.kl.
Laurenču sākumskola.
Siguldas pilsētas vidusskola 6.kl.
Paldies turnīra tiesnešiem – Siguldas pilsētas vidusskolas skolēniem Elvim Pētresonam un Elvim Janelsītim.