Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpiniet pārlūkošanu vietnē vai noklikšķinot uz pogas Piekrītu, lai apstiprinātu sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkdatnes.

Piekrītu Plašāku informāciju par sīkdatnēm varat atrast šeit

Siguldas Sporta skolas distanču slēpotāji izcili noslēdz slēpošanas sezonu

Priekuļos (Cēsu slēpošanas un biatlona trasē) 9.03.-10.03 tika aizvadīts Latvijas čempionāta distanču slēpošanā sezonas noslēdzošais 3.posms. Siguldas Sporta skolas slēpotāji izcīnīja četras individuālās medaļas un divas stafešu slēpojumā.
Pirmajā dienā notika FIS sacensības stafetē (klasiskajā stilā). Izcilu sniegumu, neatstājot nekādu cerību saviem konkurentiem, demonstrēja Siguldas Sporta skolas V12 grupas puišu stafetes komanda (Dāvis Kalniņš, Kristaps Paio, Bruno Bilans - 3x2 km) – 1.vieta un čempionu tituls. Meitenēm S14 grupas stafetē 3x2 km distance 4.vieta (treneris - Kaspars Kārkliņš).
Siguldas Sporta skolas V16 grupas puišu komandai 3.vieta 3x5 km stafetē ( Linards Anspoks, Rainers Paeglis, Sandijs Suhanovs, treneris-Raivis Zīmelis).

Otrajā dienā notika sacensības brīvā stila slēpojumā ar masu startu. Neskatoties uz rudenīgajiem laika apstākļiem (nepārtraukts lietus) un slikto trases kvalitāti , īstu izturības pārbaudi un gribasspēku nodemonstrēja V12 grupas puiši (44 dalībnieki), kas ļoti saspringti līdz pēdējam distances metram cīnījās par uzvaru – rezultātā 2.vieta Bruno Bilanam, 3.vieta (Kristapam Paio, 7.vieta Dāvim Kalniņam, 28.vieta Robertam Būdam. S12 grupā (27 dalībnieki) 3.vietu ļoti saspringtā cīņā izcīnīja Keita Marcinkēviča, S14 grupā (25 dalībnieki) 12.vietu ieguva Patrīcija Buša, 19.vietu Emīlija Grīnberga.
S16 grupā (12dalībnieki) 7.vieta Amandai Miltiņai, V16 grupā (22dalībnieki) 3.vieta Raineram Paeglim, 6.vieta Sandijam Suhānovam, 19.vieta Linardam Anspokam, 20.vieta Artūram Jeguram.
Slēpošanas sezonas ranga sacensības noslēgušās un sākam gatavoties vasaras sezonai!
Liels paldies Siguldas Sporta skolai un vecākiem par lielo atbalstu!