Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpiniet pārlūkošanu vietnē vai noklikšķinot uz pogas Piekrītu, lai apstiprinātu sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkdatnes.

Piekrītu Plašāku informāciju par sīkdatnēm varat atrast šeit

Siguldas Sporta skolas vieglatlētu starti MAXIMA kausā

10.februārī vairāki Siguldas Sporta skolas Vieglatlētikas nodaļas audzēkņi Rīgas sporta manēžā startēja MAXIMA kausa izcīņas sacensībās U16 vecuma grupai.

Treneres Solveigas Ziediņas audzēkne KRISTĪNE URTĀNE sasniedza lielisku personīgo rekordu 60m sprintā, iekļūstot finālā ar rezultātu 8,08s, kur izdevās vēl par simtdaļu rezultātu uzlabot – 8,07s un 3.vieta! Pirmoreiz startējot 60m barjerotajā distancē, KRISTĪNEI izcīnīta augstā 6.vieta (9,51s).
Trenera Arnolda Strengas audzēkne DĀRTA AUZIŅA veica ļoti veiksmīgu priekšskrējienu 60m/b, iekļūstot fināla 4niekā un uzlabojot savu personīgo rekordu līdz 9,41s (4.vieta).
Treneres Guntas Blūmiņas audzēknis RENĀRS JUMIĶIS startēja ar 2 teicamiem personīgajiem rekordiem: 60m barjerskrējienā 9,18s un 5.vieta, bet 60m ar rezultātu 7,76s iekļuva B finālā, kur izcīnīta 8.vieta ar 7,83s! MARTA BALANASA uzstādīja savu personīgo rekordu sacensībās telpās, 600m finišējot pēc 1:47,33 un izcīnot 5.vietu. Tāpat arī pamatīgs personīgā rekorda labojums 600m distancē KRIŠJĀNIM SALENIEKAM – 1:38,35 un ļoti spēcīgajā jauniešu konkurencē 5.vieta. EMĪLS BANGEVICS arvien pietuvojas 5m atzīmei tāllēkšanā – nu jau līdz U16 čempionāta normatīvam viņu šķir viens vienīgs centimetrs (4,99m un 15.vieta).

SVEICAM MŪSU JAUNIEŠUS AR SASNIEGUMIEM, LAI IZDODAS VISS IECERĒTAIS 23.-24.FEBRUĀRĪ LATVIJAS U16 ČEMPIONĀTĀ!

-SSS vieglatlētikas trenere Gunta Blūmiņa-