Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpiniet pārlūkošanu vietnē vai noklikšķinot uz pogas Piekrītu, lai apstiprinātu sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkdatnes.

Piekrītu Plašāku informāciju par sīkdatnēm varat atrast šeit

Siguldas U10 basketbolistiem kārtējās divas uzvaras

Siguldas sporta skolas U10 (2009) basketbola komanda 13.martā Rūjienā aizvadīja Latvijas čempionāta “Baltais kauss" 3.posmu. Divās spēlēs izcīnītas divas uzvaras - ar rezultātu 71:57 uzvara pret Salacgrīvas puišiem, otrajā spēlē pārliecinoša uzvara pret Limbažiem ar rezultātu 107:20.
Turnīra kopējā tabulā esam ar perfektu bilanci 6-0 un turpinām gatavoties fināla posmam, kas norisināsies maijā Rīgā.
Komandas sastāvā spēlēja: G.Antrops, G.Stuklis, G.Pētersons, K.Ervalds, M.Brakovskis, K.Naglis, A.Krauze , R.Mihailovs, K.Ondzulis, M.Ziediņš , E.Vikmanis , A.Bergmanis, K.Reiters.
Tekstu sagatavoja : Treneris M.Veics