Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpiniet pārlūkošanu vietnē vai noklikšķinot uz pogas Piekrītu, lai apstiprinātu sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkdatnes.

Piekrītu Plašāku informāciju par sīkdatnēm varat atrast šeit

Siguldas U13 basketbolisti no Gulbenes atved divas uzvaras

No 9.-10. februārim Gulbenē norisinājās kārtējais Latvijas Jaunatnes basketbola līgas U13 vecuma grupas zēnu komandu sabraukums. Tika sadalītas 21.-25. vieta čempionātā. Mūsi basketbolist četrās spēlēs tika pie diviem panākumiem. Sestdien tika pārspēta Jelgava 43:38, bet zaudēts Gulbenei 43:54. Svētdien savukārt zaudējums mazrezultatīvā spēlē DSN 24:34 un uzvara spēles izskaņā pret Ezerzemi 47:45.

Tas Siguldas komandai dod 2. vietu sabraukumā un 22. vietu čempionātā, kas nozīmē, ka nākošajā sabraukumā Sigulda spēlēs par 16.-20. vietu.

U13 Meitenes savukārt spēlēja mājās Siguldā par 11.-15. vietu. Nepilnā sastavā esot, četrās spēlēs piedzīvoti četri zaudējumi: 15:62 pret Smilteni, 19:54 pret Līvāniem, 14:33 pret Rēzekni un 10:63 pret Tukumu. Sabraukumā izcīnīta 5. vieta un nākamajā iesim par vienu grupu uz leju, spēlēsim par 16.-19. vietu.

Sagatavoja trenere Lelde Bērziņa