Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpiniet pārlūkošanu vietnē vai noklikšķinot uz pogas Piekrītu, lai apstiprinātu sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkdatnes.

Piekrītu Plašāku informāciju par sīkdatnēm varat atrast šeit

Siguldas Valsts ģimnāzijas jauniešu komandai uzvara

Otrdien, 5.martā, Siguldas Sporta centrā notika Vidzemes reģiona “Gauja” skolu finālsacensības volejbolā A  grupai, kurā piedalījās labākās komandas no Siguldas, Cēsu, Valmieras un Smiltenes novadiem. 
Puišu turnīrā Siguldas Valsts ģimnāzijas komanda visās spēlēs izcīnīja skaistas uzvaras un pārliecinoši svinēja uzvaru šajā turnīrā. Otrajā vietā ierindojās Priekuļu tehnikuma komanda, trešajā vietā – Valmieras Pārgaujas ģimnāzija.  Meitenēm galvas tiesu pārākas bija Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas komanda, sudraba medaļas saņēma Valmieras Valsts ģimnāzija, bronzas medaļas Smiltenes vidusskolai.
Labākās turnīra spēlētājas  balva tika pasniegta Klaudijai Tijārei no Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas, labākā spēlētāja - Kārlim Gaigalam no Siguldas Valsts ģimnāzijas.
Paldies Siguldas Valsts ģimnāzijas sporta skolotājam Normundam Šultem un viņa audzēkņiem par turnīra organizēšanu un tiesāšanu.
Iegūtās vietas.
Jaunietēm:
1.    Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija.
2.    Valmieras Valsts ģimnāzija.
3.    Smiltenes vidusskola.
4.    Siguldas Valsts ģimnāzija.
Jauniešiem:
1.    Siguldas Valsts ģimnāzija
2.    Priekuļu tehnikums.
3.    Valmieras Pārgaujas ģimnāzija
4.    Cēsu Valsts ģimnāzija.

Nākamais skolu sporta pasākums notiks 8.martā, kad Siguldas 1.pamatskolas zēnu tautas bumbas komanda  startēs Latvijas Republikas skolēnu 72.spartakiādes finālturnīrā Dobelē.